– gute Unterkunft zu günstigen Preisen –
Sprache:

Táborová základna Roroš, Heinersdorf an der Tafelfichte

?? %

Táborová základna Roroš, Heinersdorf an der Tafelfichte

+420 482 325 319 ddmnmps@seznam.cz
Táborová základna Roroš [Vergrößern - neues Fenster]
45 0
Standort: U Jindřichovic pod Smrkem, na samotě v lese, cca 1 km od obce. Hraniční přechod do Polska 1 km, přírodní koupaliště 1,5 km. Přilehlým lesem protéká mělký potok poskytující podmínky pro vodní aktivity. Vhodné východisko pro pěší nebo cyklistické výlety.
Unterkunft: Základna se 4- až 6-lůžkovými chatkami. 4-lůžkové chaty jsou větší nebo menší. V chatkách jsou povlečené matrace, polštářek, osvětlení, skříňky na oblečení, smetáček a lopatka. Nutné je mít vlastní spacák. Společné soc. zařízení (sprchy s teplou vodou, WC). Hlavní budova s krbem slouží jako jídelna a společenská místnost. Kuchyň s vybavením (lednice, el. sporák, talíře, příbory, hrnky, hrnce). V areálu základny jsou upravené plochy pro míčové hry. Základna je vhodná pro dětské kolektivy, letní tábory, zájmová soustředění, školení, svatby. Ubytování je možné v měsících 05-09.
Preis: Celá sezóna: 4-lůžková chata větší 400 Kč/chata/noc, 4-lůžková menší 300 Kč/chata/noc, 5-lůžková 350 Kč/chata/noc, 6-lůžková 450 Kč/chata/noc. Připlácí se energie dle skutečné spotřeby. Minimální platba je 1.500 Kč/skupina/noc.
Adresse: Táborová základna Roroš, Jindřichovice pod Smrkem č.p. 1977, 463 66 Jindřichovice pod Smrkem. Provozovatel: Středisko volného času Roroš (SVČ Roroš), Frýdlantská 841, 463 65 Nové Město pod Smrkem. Kontaktní osoba: Ivona Špálová.
Aktualisierung:

Bewertungen von Unterkünften

Haben Sie Erfahrung mit dieser Unterkunft?
Bitte teilen Sie Ihre Erfahrungen mit anderen.

Ihre Meinung wäre für viele Menschen sehr hilfreich!

Bevor Sie eine Bewertung einfügen, müssen Sie sich anmelden.

Es gibt keine Bewertung dieser Unterkunft.

Lokalisierung der Unterkunft

Unterkunft auf der Karte

Karte umschalten: OpenStreetMap | Google + StreetView
Karte wird geladen...
Karte wird geladen...
Von:   Nach: Táborová základna Roroš, Heinersdorf an der Tafelfichte
Mautstraßen einbeziehen: ja nein
Street View wird geladen...