– gute Unterkunft zu günstigen Preisen –
Sprache:

Über das Projekt

Základní informace

Projekt LevneUbytovani.net byl prvním svého druhu na českém a slovenském internetu. V současné době obsahuje nejrozsáhlejší databázi levného ubytování v Česku a na Slovensku a nabízí i největší český přehled ubytování na Zakarpatské Ukrajině. Web byl založen již 12. března 2000, dlouhá tradice dokládá prospěšnost těchto stránek i spokojenost dlouholetých inzerentů a návštěvníků. Web je orientován především na turistickou veřejnost, studenty, rodiny s dětmi či dojíždějící pracovníky.

Důraz na kvalitu dat

Veškeré texty a fotografie inzerátů prochází náročnou ruční korekturou administrátora, čímž se web výrazně odlišuje od většiny ostatních portálů nabízejících ubytování, kde bývá inzerentům dán volný prostor k úpravě jejich prezentací. Ceny jsou udávány co nejkonkrétnější formou, vypsány jsou všechny hrazené poplatky a limity minimálního počtu ubytovaných osob a nocí. Návštěvník tak ihned získává zcela jasnou představu. Uvedení přímých kontaktů na ubytování je samozřejmostí. Inzeráty prochází každoroční aktualizací. Datum aktualizace je u prezentací uvedeno.

Prezentovaná ubytování

Základním cílem tohoto projektu je pomoci lidem jednoduše a přehledně nalézt s ohledem na kvalitu cenově výhodné ubytování kdekoliv v Česku, na Slovensku i na Zakarpatské Ukrajině. Návštěvníci jsou mnohokrát překvapeni za jak malý peníz mohou získat kvalitní ubytování. Pro zajištění široké nabídky jsou veškerá ubytování, jejichž cena za přenocování nepřekročí 150 Kč nebo 6,5 EUR, zveřejňovány zdarma. Dostává se tak možnosti internetové prezentace i pro subjekty, které by pro to neměly finanční možnosti. Mezi návštěvníky webu jsou samozřejmě žádaná i zařízení z vyšších cenových hladin, pokud jsou cenově zajímavá oproti konkurenci, především různé penziony, chaty a ubytování v soukromí Z jejich poplatků za placené inzeráty je financován chod těchto stránek.

Speciální slevy

S mnoha ubytovateli jsem vyjednal nadstandardní slevy za ubytování zpravidla výměnou za jejich bezplatnou prezentaci. Poskytovatelé ubytování v těchto případech vždy písemně garantovali, jaké ceny budou návštěvníkům LevneUbytovani.net nabízet, u inzerátů je vše poznačeno. Pokud objevíte nějakou nesrovnalost a nedodržení garantovaných podmínek, podejte mi o tom, prosím, zprávu. Vše se bude řešit a budete o situaci vyrozuměni. Udržování kvality obsahu je možné jen díky stávající spolupráci s návštěvníky stránek a vaší neustálé kontrole.

Propagace webu

Pokud shledáte tyto stránky užitečnými, budu velmi vděčen, pokud o jejich existenci dáte vědět i svým známým. Tento projekt za svůj "dlouhý život" vděčí právě silné podpoře svých uživatelů. Velmi za ni děkuji! K propagaci webu můžete využít i připravených ikonek:

Ochrana osobních údajů

Robert Vystrčil, autor projektu