– gute Unterkunft zu günstigen Preisen –
Sprache:

Ubytování Na Usedlosti, Halenkov - údolí Lušová

Achtung: Werbung ist nicht auf dem neuesten Stand! Sie sehen einen Archiveintrag.

Die Anzeige wird aus historischen Gründen hier gelassen.

100 % (1)
Ubytování Na Usedlosti [Vergrößern - neues Fenster]
5
Standort: V Halenkově v údolí Lušová, v malebných valašských kopcích. V okolí je množství cyklistických tras různé obtížnosti, v blízkosti vede nenáročná cyklostezka Bečva (celková délka 160 km). Koupání: přírodní rekonstruované jezero Balaton 5,5 km, aquapark Frenštát pod Radhoštěm 44 km. Lyžování: Kohútka 4 km, Razula 13 km, Soláň 18 km.
Unterkunft: Usedlost se skládá z hlavní budovy, sportovního a společenského centra (sauna, zimní zahrada s odpočívárnou, koupelna, WC), dvojgaráže. K ubytování slouží podrovní 5-lůžkový apartmán a 4-lůžková dřevěnice. V apartmánu je kuchyňský koutek, TV+SAT, internet. Vybavení je převážně z přírodních materiálů, především z finské polární borovice, lůžka mají kvalitní pružinové matrace. Dřevěnice je určena pro méně náročné, vhodná i pro pracovníky. Parkování v garáži. Usedlost je vybavena vlastní úpravnou vody. Venku je vyhřívaný rehabilitační bazén (protiproud, masážní trysky, celoroční využití), ohniště, grilování. Možnost objednání masáží.
Preis: Dřevěnice: celoročně 300 Kč/dřevěnice/noc. Apartmán: sezona (29.6.-30.8., 15.12.-29.12., 25.1.-20.3.) 1.100 Kč/apartmán/noc, mimosezona 1.000 Kč/apartmán/noc, Silvestr (29.12.- 4.1.) 1.400 Kč/apartmán/noc. Ceny jsou konečné (vč. DPH, el. energie, ručníků, povlečení, čisticích prostředků) a platí při ubytování na 3 a více nocí (i v hlavní sezóně).
Adresse: Ubytování Na Usedlosti, Jaroslav Kopecký, 756 03 Halenkov - údolí Lušová
Aktualisierung:

Bewertungen von Unterkünften

Haben Sie Erfahrung mit dieser Unterkunft?
Bitte teilen Sie Ihre Erfahrungen mit anderen.

Ihre Meinung wäre für viele Menschen sehr hilfreich!

Bevor Sie eine Bewertung einfügen, müssen Sie sich anmelden.

100 % (29. 10. 2012, 23.18)
Der Benutzer blieb hier von 25. Oktober 2012 bis 28. Oktober 2012.
Strávili jsme víkend v apartmánu Na usedlosti. Všem vřele doporučujeme. Krásné prostředí, vše ze dřeva, z okna výhled do přírody, úplné soukromí a klid. A co je úžasné - máte SAMI PRO SEBE saunu s exkluzivní prosklenou odpočívárnou, hudbou podle vašeho gusta a LED osvětlením. A k tomu vyhřívaný masážní venkovní bazén, ze kterého se můžete dívat, jak se na okolních stráních pasou ovce. Majitel sám má dvě a děti si je samozřejmně rády pohladily. Obhlédli jsme si vleky v okolí a máme jasno - v zimě se sem vracíme. Bylo to opravdu příjemné a majitel je velmi vstřícný.

Lokalisierung der Unterkunft

Unterkunft auf der Karte

Karte umschalten: OpenStreetMap | Google + StreetView
Karte wird geladen...
Karte wird geladen...
Von:   Nach: Ubytování Na Usedlosti, Halenkov - údolí Lušová
Mautstraßen einbeziehen: ja nein
Street View wird geladen...