– gute Unterkunft zu günstigen Preisen –
Sprache:

Koliba Pod Horů, Dolní Bečva

90 % (1)
+420 571 647 167, mob. +420 607 709 601 info@kolibapodhoru.cz
Koliba Pod Horů [Vergrößern - neues Fenster]
13 0
Standort: Pod masivem hory Radhošť v Beskydech, poblíž silnice z Rožnova pod Radhoštěm do Dolní Bečvy. Autobusová zastávka 400 m (možnost využití veřejné dopravy k vývozu na Pustevny, zpátky do koliby můžete přes Radhošť pěšky, na běžkách nebo třeba na bobech cca 10 km). Golfové hřiště 800 m. Skanzen v Rožnově 2,5 km. Lyžařské středisko Pustevny autem 17 km.
Unterkunft: Koliba se stylovou restaurací, folklorními cimbálovými večery a ubytováním pro 13 osob v 5 pokojích (2x2, 3x3 lůžka, možnost přistýlek). Stylová restaurace s tradiční valašskou kuchyní, letní zahrádka. Možnost úschovy kol i lyží. Po dohodě možnost pobytu s domácími mazlíčky. U koliby je louka s houpačkami pro děti, ohniště s možností opékání a parkoviště. Celý areál se na noc uzavírá.
Preis: Celoročně: 650 Kč/os/noc, i při ubytování jen 1 osoby, i jen na 1 noc. Dítě do 3 let zdarma, dítě 3-10 let sleva 50 %. Pes 100 Kč/noc. Snídaně 190 Kč, polopenze 390 Kč. Ceny jsou konečné (včetně všech poplatků, povlečení i energií).
Adresse: Koliba Pod Horů, Dolní Bečva 35, 756 55 Dolní Bečva. Provozovatel: Jaroslav Hrbáček.
Hinweise: Foto: Robert Vystrčil, LevneUbytovani.net. Bezahlte Werbung.
Aktualisierung:
Video: Cimbálové vystoupení v kolibě

Bewertungen von Unterkünften

Haben Sie Erfahrung mit dieser Unterkunft?
Bitte teilen Sie Ihre Erfahrungen mit anderen.

Ihre Meinung wäre für viele Menschen sehr hilfreich!

Bevor Sie eine Bewertung einfügen, müssen Sie sich anmelden.

90 % (28. 12. 2021, 11.18)
Der Benutzer blieb hier von 17. Dezember 2021 bis 20. Dezember 2021.
Příjemný pobyt ve stylové kolibě, kterou provozuje místní hudebník. Proto se čas od času v kolibě konají koncerty a můžete si tu zahrát na klavír. Náš 3-lůžkový pokojík byl menší, ale vtěsnali jsme se tam i se sušením všeho možného oblečení:) 2-lůžkový pokoj je prostorově velkorysejší. Z polohy blízko hlavní cesty jsme měli předem mírné obavy, ale byly zbytečné, okna žádný hluk nepropustila a spalo se dobře. Směrem na Dolní Bečvu i Rožnov můžete jít pěšky po klidné cyklostezce. Silnou stránkou koliby je personál - od číšníka, přes uklízečku po kuchaře, všichni byli moc příjemní. V restauraci velmi dobře vaří. Krom tradičních kolibových jídel (bramboráky, halušky, svíčková apod.) si můžete vybrat i moderní pohanku na několik způsobů nebo borůvkové knedlíky. Rádi se zase vrátíme.
Preis-Leistungs-Verhältnis90 %Sauberkeit90 %Staff100 %Umgebung80 %Essen90 %

Lokalisierung der Unterkunft

Unterkunft auf der Karte

Karte umschalten: OpenStreetMap | Google + StreetView
Karte wird geladen...
Karte wird geladen...
Von:   Nach: Koliba Pod Horů, Dolní Bečva
Mautstraßen einbeziehen: ja nein
Street View wird geladen...