– gute Unterkunft zu günstigen Preisen –
Sprache:
Levné ubytování na Drahanské vrchovině

Campingplatz U Vody, Dolní Věstonice

?? %
mob. +420 774 369 156 (kemp), pevná +420 519 517 619 (hotel) kemp@ulangru.cz
Campingplatz U Vody [Vergrößern - neues Fenster]
26 0
Standort: Na okraji Dolních Věstonic, u silnice na Pavlov, přímo u vody Novomlýnských nádrží. V kempu se nachází přístaviště rekreační lodní dopravy Dolní Věstonice - kemp Langr. Přímo nad rekreačním areálem se nachází Národní přírodní památka Kalendář věků. Atraktivní zřícenina hradu Děvičky na Pálavě pěším výstupem 2 km.
Unterkunft: Kemp s krásným výhledem na přehradu, s možností stanování, pobytu v karavanech či obytných autech i pronájmu chatek. Chatek je 7 (1x2, 2x3, 2x4, 2x5 lůžek), jsou dřevené, s venkovním posezením, vlastní lednicí a rychlovarnou konvicí. V areálu je společné sociální zařízení (WC, sprchy, umývárna), úschovna kol, ohniště, dětské hřiště, občerstvení s terasou s bezbariérovým přistupem. Ke kempu patří i zázemí wellness penzionu a rodinného vinařství s vinným sklepem (možnost degustací).
Preis: Chatky: 400 Kč/lůžko/noc, platí se i neobsazená lůžka v chatě, min. 2 noci (i v hlavní sezóně), povlečení, energie i 1 auto jsou v ceně, pro školní výlety bez povlečení 300 Kč/os/noc. Stany a karavany: osoba 150 Kč/noc (děti 3-12 let 80 Kč/noc, do 3 let zdarma), stan do 3 osob 100 Kč/noc, stan pro 4 osoby 150 Kč/noc, stan pro 5 a více osob 200 Kč/noc, auto 80 Kč/noc, motorka 50 Kč/noc, karavan nebo obytné auto včetně 2 osob 600 Kč/noc, elektrická přípojka 200 Kč/noc (ke stanu 150 Kč/noc), pes 80 Kč/noc, sprcha 30 Kč. Rekreační poplatek 20 Kč/os/noc (jen osoby nad 18 let). Ceny jsou včetně DPH.
Adresse: Autokemp U Vody (kemp Langr), Sklepní ev. č. 52, 691 29 Dolní Věstonice. Součást rodinného hotelu U Langrů. Provozovatelka: Pavlína Langrová.
Aktualisierung:
Video: Prezentace Vinařství Ladislav Langr

Bewertungen von Unterkünften

Haben Sie Erfahrung mit dieser Unterkunft?
Bitte teilen Sie Ihre Erfahrungen mit anderen.

Ihre Meinung wäre für viele Menschen sehr hilfreich!

Bevor Sie eine Bewertung einfügen, müssen Sie sich anmelden.

Es gibt keine Bewertung dieser Unterkunft.

Lokalisierung der Unterkunft

Unterkunft auf der Karte

Karte umschalten: OpenStreetMap | Google + StreetView
Karte wird geladen...
Karte wird geladen...
Von:   Nach: Campingplatz U Vody, Dolní Věstonice
Mautstraßen einbeziehen: ja nein
Street View wird geladen...