– gute Unterkunft zu günstigen Preisen –
Sprache:
Levné ubytování na Drahanské vrchovině

Hájenka Vanovsko, Švábenice

Achtung: Werbung ist nicht auf dem neuesten Stand! Sie sehen einen Archiveintrag.

Die Anzeige wird aus historischen Gründen hier gelassen.

?? %
Hájenka Vanovsko [Vergrößern - neues Fenster]
8
Standort: V Litenčické pahorkatině, na samotě v hlubokém lese, 4 km od obce Švábenice a 8 km od Ivanovic na Hané. Kousek od chaty prochází červená značka k poutnímu místu Svatá Anna, dobré možnosti pro cykloturistiku, rybaření, pro myslivce možnost lovu divočáků. Dinopark Vyškov 13 km, ZOO Vyškov 15 km. Lyžařský areál Stupava 27 km.
Unterkunft: Zrekonstruovaná bývalá hájenka s možností ubytování max. pro 6 dospělých + 2 děti. Chata je prostorná a nově vybavená. V přízemí je veranda (2x3 m), WC, koupelna, kuchyně, velký obývací prostor (krb, několik stolů celkem pro 15 lidí, TV, CD přehrávač) a dvě 3-lůžkové ložnice ložnice. V patře je velká 4-lůžková ložnice. K dispozici je elektrický gril a vysavač. Před chatou je ohniště, kryté posezení, pískoviště, houpačka. Pro malé děti máme postýlku, jídelní židličku, hrací koutek. Po dohodě lze uspořádat pravou moravskou domácí zabíjačku.
Preis: Sezóna (měsíce 07-08): 1.000 Kč/chata/noc, jen týdenní pobyty. Mimosezóna (měsíce 09-06): víkendový pobyt (min. 2 noci) 1.500 Kč/chata/noc, týdenní pobyt (7 nocí a více) 1.000 Kč/chata/noc. Připlácí se elektřina dle skutečné spotřeby. Závěrečný úklid, pokud jej hosté neprovedou sami, 500 Kč. Povlečení pro max. 8 lidí je v ceně.
Adresse: Hájovna Vanovsko (hájenka, myslivna, chata), Švábenice. Provozovatel: Anna Husárová, Troubky 75, 768 02 Zdounky. Správce: Roman Herodek.
Aktualisierung:
Diese Unterkunft weiterempfehlen:

Bewertungen von Unterkünften

Haben Sie Erfahrung mit dieser Unterkunft?
Bitte teilen Sie Ihre Erfahrungen mit anderen.

Ihre Meinung wäre für viele Menschen sehr hilfreich!

Bevor Sie eine Bewertung einfügen, müssen Sie sich anmelden.

Es gibt keine Bewertung dieser Unterkunft.

Lokalisierung der Unterkunft

Unterkunft auf der Karte

Karte umschalten: OpenStreetMap | Google + StreetView
Karte wird geladen...
Karte wird geladen...
Von:   Nach: Hájenka Vanovsko, Švábenice
Mautstraßen einbeziehen: ja nein
Street View wird geladen...