– gute Unterkunft zu günstigen Preisen –
Sprache:

Touristenhütte Tolštejn, Sankt Georgenthal - Tollenstein

100 % (1)

Touristenhütte Tolštejn (645 m), Sankt Georgenthal - Tollenstein

mob. +420 774 742 069 tolstejn1@seznam.cz
Touristenhütte Tolštejn [Vergrößern - neues Fenster]
16 0
Standort: Přímo v areálu zříceniny hradu Tolštejn, nad Jiřetínem pod Jedlovou v Lužických horách. Z vrcholového skaliska je nádherný výhled po Lužických horách. Sportovní areál Jedlová s lyžařskými sjezdovkami 1 km. Rozhledna a horská chata na vrcholu hory Jedlová 2,4 km. Okolí nabízí skalní města, strmé útesy rozdělené roklemi a nádherné lesy. Přístup od vlakové zastávky Jedlová 2 km, od autobusu v osadě Lesné 1,5 km.
Unterkunft: Turistická chata v areálu středověkého hradu. V chatě je 7 pokojů s maximální kapacitou 16 osob. Sociální zařízení je společné na patře. WiFi připojení. V chatě je vlastní restaurace s kapacitou 45 míst a nádherným výhledem do údolí přímo od stolu. V létě si můžete posedět na prosluněné terase a užívat si pohled na hradby. Ubytování s domácím zvířetem je možné. V areálu je místo pro hraní divadla v přírodě. Zrekonstruovaná chata je v provozu od roku 1995.
Preis: Ceny jsou včetně snídaně! Celoročně: 2 a více nocí 590 Kč/os/noc, jen 1 noc 750 Kč/os. Ceny jsou konečné (včetně všech poplatků, povlečení a energií) a platí i při ubytování jen 1 osoby na pokoji.
Adresse: Turistická chata (horská chata) na hradě Tolštejn, zřícenina Tolštejn (německy Tollenstein či Dohlenstein), Rozhled 79, 407 56 Jiřetín pod Jedlovou. Kontaktní osoba: Petra Knápková.
Aktualisierung:

Bewertungen von Unterkünften

Haben Sie Erfahrung mit dieser Unterkunft?
Bitte teilen Sie Ihre Erfahrungen mit anderen.

Ihre Meinung wäre für viele Menschen sehr hilfreich!

Bevor Sie eine Bewertung einfügen, müssen Sie sich anmelden.

100 % (23. 6. 2024, 20.44)
Der Benutzer blieb hier von 16. Juni 2024 bis 22. Juni 2024.
Tohle ubytování bylo úžasné! Nikomu to moc neříkejte, ať se sem nenahrnou davy. Stojí to za to...skvělý a přátelský personál, po 18:00 neuvěřitelný klid a romantickou zříceninu máte prakticky pro sebe....pro nás skvělá svatební cesta, jděte do toho!!
Preis-Leistungs-Verhältnis100 %Sauberkeit100 %Staff100 %Umgebung100 %Essen80 %

Lokalisierung der Unterkunft

Unterkunft auf der Karte

Karte umschalten: OpenStreetMap | Google + StreetView
Karte wird geladen...
Karte wird geladen...
Von:   Nach: Touristenhütte Tolštejn, Sankt Georgenthal - Tollenstein
Mautstraßen einbeziehen: ja nein
Street View wird geladen...