– gute Unterkunft zu günstigen Preisen –
Sprache:

Touristische Herberge U Cipára, Vysoká nad Kysucou - Semeteš

?? %

Touristische Herberge U Cipára (690 m), Vysoká nad Kysucou - Semeteš

mob. +421 915 880 042 hostinec@u-cipara.sk
Touristische Herberge U Cipára [Vergrößern - neues Fenster]
14 0
Standort: V Javorníkách, v horskom sedle Semeteš, ktoré je súčasťou Vysokej nad Kysucou, pri červene značenom hrebeňovom chodníku. Sedlo Semeteš je jednou z križovatiek Javorníckeho chodníka (15 zastávok na vzdialenosti 50 km, kde turisti môžu spoznať tvorbu významných umelcov z Kysúc a Považia). Pútnické miesto Živčáková 7 km. Okolie je vhodné pre turistov, cykloturistov a bežkárov.
Unterkunft: Historická chata s predajňou potravín, hostincom a turistickou ubytovňou. Ubytovňa má 8 lôžok a 6 prístelok. Spoločné novovybudované soc. zariadenie, vybavená kuchyňa (chladnička, el. sporák s trúbou, rýchlovarná kanvica, mikrovlnka, umývačka riadu, riad, príbory), spoločenská miestnosť. Vonku je ohnisko, gril, zastrešené posedenie, ihrisko, bazénik, šmykľavky. Možnosť zapožičania futbalovej lopty a brán, stolnotenisového stôlu, raket a loptiček, soft tenisu, bedmintonu, petangu, spoločenských hier, knih, rádia a CD prehrávače a CD. Parkovanie v oplotenom areáli. Možnosť uschovania bicyklov.
Preis: Celoročne: 20 EUR/os/noc. Pes 6 EUR/noc. Raňajky 7 EUR, polpenzia 17 EUR. Ceny sú konečné (vrátane všetkých poplatkov, posteľnej bielizne, ručníkov aj energií) a platné aj pri ubytovaní iba 1 osoby, aj iba na 1 noc.
Adresse: Turistická ubytovňa U Cipára (turistická chata Cipár), Semeteš 1028, 023 55 Vysoká nad Kysucou. Prevádzkovateľka: Daniela Biela.
Aktualisierung:

Bewertungen von Unterkünften

Haben Sie Erfahrung mit dieser Unterkunft?
Bitte teilen Sie Ihre Erfahrungen mit anderen.

Ihre Meinung wäre für viele Menschen sehr hilfreich!

Bevor Sie eine Bewertung einfügen, müssen Sie sich anmelden.

Es gibt keine Bewertung dieser Unterkunft.

Lokalisierung der Unterkunft

Unterkunft auf der Karte

Karte umschalten: OpenStreetMap | Google + StreetView
Karte wird geladen...
Karte wird geladen...
Von:   Nach: Touristische Herberge U Cipára, Vysoká nad Kysucou - Semeteš
Mautstraßen einbeziehen: ja nein
Street View wird geladen...