– gute Unterkunft zu günstigen Preisen –
Sprache:

Campingplatz Liptovský Trnovec - Mara Camping, Liptovský Trnovec

Achtung: Werbung ist nicht auf dem neuesten Stand! Sie sehen einen Archiveintrag.

Die Anzeige wird aus historischen Gründen hier gelassen.

?? %

Campingplatz Liptovský Trnovec - Mara Camping, Liptovský Trnovec

Campingplatz Liptovský Trnovec - Mara Camping [Vergrößern - neues Fenster]
80
Standort: Na brehu priehrady Liptovská Mara, ktorá je najväčšou vodnou nádržou na Slovensku, 6 km od mesta Liptovský Mikuláš. Liptovská Mara je obľúbená pre milovníkov vodných i outdoorových športov (dokonalé podmienky pre jachting a windsurfing), možnosť rybolovu, vyhliadkovej plavby loďou. Cyklotúry, turistika a veľa ďalších možností.
Unterkunft: Kemp s prevádzkou od 1.5. do 30.9. Chatky (20x): v každej je izba (4 lôžka), kuchynka (chladnička, základné riady a vybavenie) a soc. zariadenie. Kempovanie (stanovanie): upravená trávnatá plocha (3.400 m2) s možnosťou napojenia na elektriku, spoločná kuchynka, prístup z asfaltovej komunikácie. Celý areál je uzatvorený, oplotený, strážený kamerovým systémom a bezpečnostnou službou. V areáli kempu je Wi-Fi, práčka, potraviny, požičovňa športových potrieb, futbalové ihrisko, volejbalové ihriská, stolný tenis, petang, altánky s ohniskami, šmýkačky, hojdačky, disco bar.
Preis: Chatka (4 osoby) a apartmán (6 osôb): sezóna (15.06.-31.08.) 48-58 EUR/chatka/noc, mimosezóna (01.05.-14.06., 01.09.-31.10.) 40-48 EUR/noc (podľa počtu nocí). Vlastný stan: 6 EUR/os/noc (dieťa 7-16 rokov 3,50 EUR/os/noc, 3-7 rokov 3 EUR/os/noc). Vlastný karavan: 10 EUR/os/noc (dieťa 7-16 rokov 3,50 EUR/os/noc, 3-7 rokov 3 EUR/os/noc). Rekreačný poplatok 0,66 EUR/os/noc. V cene: elektrika, Wi-Fi, stráženie kamerovým systémom, vstup na pláž (neobmedzene).
Adresse: Mara Camping (Mara Kemping, ATC Liptovský Trnovec, kemp Liptovský Trnovec, camping Liptovský Trnovec), 032 22 Liptovský Trnovec. Kontaktná osoba: Anna Bobulová.
Aktualisierung:
Diese Unterkunft weiterempfehlen:

Bewertungen von Unterkünften

Haben Sie Erfahrung mit dieser Unterkunft?
Bitte teilen Sie Ihre Erfahrungen mit anderen.

Ihre Meinung wäre für viele Menschen sehr hilfreich!

Bevor Sie eine Bewertung einfügen, müssen Sie sich anmelden.

Es gibt keine Bewertung dieser Unterkunft.

Lokalisierung der Unterkunft

Unterkunft auf der Karte

Karte umschalten: OpenStreetMap | Google + StreetView
Karte wird geladen...
Karte wird geladen...
Von:   Nach: Campingplatz Liptovský Trnovec - Mara Camping, Liptovský Trnovec
Mautstraßen einbeziehen: ja nein
Street View wird geladen...