– gute Unterkunft zu günstigen Preisen –
Sprache:
Levné ubytování na Drahanské vrchovině

Chatová osada kemp Danaj, Tvarožná Lhota - Lučina

Achtung: Werbung ist nicht auf dem neuesten Stand! Sie sehen einen Archiveintrag.

Die Anzeige wird aus historischen Gründen hier gelassen.

100 % (1)
Chatová osada kemp Danaj [Vergrößern - neues Fenster]
84
Standort: V Bílých Karpatech, v rekreační oblasti Lučina, 3 km od centra Tvarožné Lhoty. V těsné blízkosti je přehradní nádrž Lučina a dvě restaurace (další tři v blízkém okolí). Obchod ve Tvarožné Lhotě 3 km. Vlaková stanice Strážnice 7 km.
Unterkunft: Chatová osada a kemp s chatkami a možností stanování, v provozu 1.5.-30.9. Chatová osada (40 lůžek): 2-pokojové 7-lůžkové chatky s přistýlkou (4+3+1 osoba). Chatky mají vlastní soc. zařízení, kuchyňku (stůl, židle, nádobí, lednice, mrazák, mikrovlnka, varná konvice), TV, radiátory, venkovní terasu, zahradní posezení. Kemp (44 lůžek): 9x 2-lůžková chatka, 4x 4-lůžková chatka a 2x 5-lůžková chatka. V chatkách jsou postele, stůl, židle, lůžkoviny, lednice, mrazák, skříň, nádobí, varná konvice. Společné soc. zařízení, společná kuchyňka (dvouvařiče, dřezy). Parkování vedle chatky.
Preis: Chatová osada: 7-lůžková chata 1-6 nocí 2.100 Kč/chata/noc (přistýlka 300 Kč/noc), týdenní pobyt pro rodiny 9.947 Kč/chata/týden (tj. při 7 osobách 203 Kč/os/noc), přitápění 80 Kč/den. Kemp: 2-lůžková chata 446 Kč/chata/noc, 3-lůžková 669 Kč/chata/noc, 4-lůžková 852 Kč/chata/noc, 5-lůžková 1.015 Kč/chata/noc, ceny jsou uvedeny po pobyty na 1-6 nocí, při týdenním pobytě sleva 10-20 %. Pes 35 Kč/noc. Rekreační poplatek 10 Kč/dospělý/noc (důchodci 5 Kč). Povlečení je v ceně. Ceny platí po celou sezónu.
Adresse: Chatová osada Danaj a kemp Danaj (camp Danaj, autokemp Danaj, ATC Danaj), Jaroslav Skočík, Tvarožná Lhota 800, 696 62 Tvarožná Lhota
Aktualisierung:

Bewertungen von Unterkünften

Haben Sie Erfahrung mit dieser Unterkunft?
Bitte teilen Sie Ihre Erfahrungen mit anderen.

Ihre Meinung wäre für viele Menschen sehr hilfreich!

Bevor Sie eine Bewertung einfügen, müssen Sie sich anmelden.

100 % (4. 4. 2012, 12.18)
Dobrý den všem. V kempu LUČINA jsme byli s manželkou dvakrát. Tento kemp můžu všem doporučit. Manželé ŘÍHOVI jsou velice příjemní lidé, proto je kemp v dobrých rukou. Největší předností kempu je čistota a krásné prostředí.

Lokalisierung der Unterkunft

Unterkunft auf der Karte

Karte umschalten: OpenStreetMap | Google + StreetView
Karte wird geladen...
Karte wird geladen...
Von:   Nach: Chatová osada kemp Danaj, Tvarožná Lhota - Lučina
Mautstraßen einbeziehen: ja nein
Street View wird geladen...