– gute Unterkunft zu günstigen Preisen –
Sprache:

Erholungszentrum Sv. Lukáš, Viničky - Hatfa

?? %
mob. +421 903 216 197 (Tóth Mihály), +421 948 116 395, pevná +421 566 373 215 svp.svlukasa@centrum.sk
Erholungszentrum Sv. Lukáš [Vergrößern - neues Fenster]
134 4
Standort: V Zemplínských vrších, v lesích 2,5 km nad obcí Viničky, v místě bývalých lázní Hatfa (kúpele Hatfa) s železitým minerálním pramenem. Název Hatfa pochází z maďarštiny (hat = šest, fa = strom) a odkazuje na 6 zdejších starých stromů, které symbolizovaly spojení lesních majetků okolních obcí (Viničky, Streda nad Bodrogom, Ladmovce, Cejkov, Bara a Černochov). Památky v obci Viničky: vinné sklepy, železný most přes řeku Bodrog, kaplička sv. Jozefa z 18. století, kúria Júliusa Andrássyho, vrch Borsuk s vinicemi.
Unterkunft: Křesťanské rekreační středisko (chatová osada) s kapacitou až 134 osob, orientované především na hromadné pobyty dětí a mládeže (školy v přírodě, letní tábory apod.). Ve středisku je 5 dřevěných chat (v každé 22 lůžek, koupelna a 2 WC), 2 malé dřevěné apartmány (v každém 3 lůžka, koupelna, WC), 1 velká animátorská chatka (4x 2-lůžkový pokoj s koupelnou a vlastním vchodem, v patře 10-lůžkový pokoj s koupelnou a WC). Společenská místnost (jídelna), kuchyňka, možnost domluvení stravování. Altánek, fotbalové hřiště a mnoho prostoru pro venkovní aktivity. Středisko je v provozu v měsících 05-10.
Preis: Pro skupiny včetně stravování 5x denně: dospělí 23 EUR/os/noc, děti do 15 let 17 EUR/os/noc, 16-17 let 20 EUR/os/noc. Ceny jsou konečné (včetně všech poplatků, povlečení i energií) a platí celou sezónu, i při ubytování jen na 1 noc.
Adresse: Cirkevná škola v prírode sv. Lukáša (letný tábor Hatfa), kúpele Hatfa (Hatfa fürdő), ulica Tokajská, 076 31 Viničky. Kontaktná osoba: Tóth Mihály, farár. Majitel střediska: Gréckokatolícka cirkev, farnosť Streda nad Bodrogom.
Hinweise: Virtuální prohlídka na https://goo.gl/maps/4F4akoAuZ447RwHq7
Aktualisierung:

Bewertungen von Unterkünften

Haben Sie Erfahrung mit dieser Unterkunft?
Bitte teilen Sie Ihre Erfahrungen mit anderen.

Ihre Meinung wäre für viele Menschen sehr hilfreich!

Bevor Sie eine Bewertung einfügen, müssen Sie sich anmelden.

Es gibt keine Bewertung dieser Unterkunft.

Lokalisierung der Unterkunft

Unterkunft auf der Karte

Karte umschalten: OpenStreetMap | Google + StreetView
Karte wird geladen...
Karte wird geladen...
Von:   Nach: Erholungszentrum Sv. Lukáš, Viničky - Hatfa
Mautstraßen einbeziehen: ja nein
Street View wird geladen...