– gute Unterkunft zu günstigen Preisen –
Sprache:

Smerekova chata, Rachiw

80 % (4)
+380 313 221 292 (i fax), mob. +380 969 647 603, +380 965 329 731 v.khoma@gmail.com
Smerekova chata [Vergrößern - neues Fenster]
20 0
Standort: V Rachově, na okraji centra, u tržnice na ulici Ševčenka. 200 m od hlavní ulice s restauracemi a 600 m od vlakového a autobusového nádraží Rachiv. Rachov je dobrým výchozím bodem pro výlety na Svidovec, Černou horu (včetně Hoverly, nejvyšší ukrajinské hory) i Rachivské hory.
Unterkunft: Stylový penzion. Hlavní budova z roku 2002 + nová přístavba (srub) kompletně provedená ve dřevě z roku 2010. Pokoje jsou s vlastní TV a vlastním soc. zařízením nebo společným WC a sprchou pro dva pokoje. V novém srubu jsou čtyři 2-lůžkové pokoje s vlastním soc. zařízením (masážní sprcha, sušič ručníků, desinfikované wc i bidet). Parkoviště na oploceném dvoře. Internet (WiFi). Teplá voda po celý den. Společná vybavená kuchyňka a jídelna s TV, DVD a minibiliárdem.
Preis: Celoročně: 1-3 noci 150 UAH/os/noc, 4 a více nocí 135 UAH/os/noc. Ceny jsou konečné (včetně všech poplatků, povlečení, energií i zimního vytápění) a platí ve všech pokojích penzionu. Při ubytování jen 1 osoby na pokoji příplatek 30 %.
Adresse: Penzion Smrková chata (hotel Smerekova chata, hostynnyj dvir Smerekova khata), Vasyľ Choma, ulice Ševčenka 8, 90 600 Rachiv (Rachov, Rakhiv, Rakhov), Rachovský okres, Zakarpatská oblast, Ukrajina.
Hinweise: Jazyky: ukrajinština, ruština, angličtina. Poloha v mapě je přesná. Fotografie: Robert Vystrčil, 2010.
Majitelé chaty jsou vzdělaní lidé, snaží se turistům vyjít vstříc a pomoci, ubytování zde doporučuji (poznámka autora LevneUbytovani.net).
Aktualisierung:

Bewertungen von Unterkünften

Haben Sie Erfahrung mit dieser Unterkunft?
Bitte teilen Sie Ihre Erfahrungen mit anderen.

Ihre Meinung wäre für viele Menschen sehr hilfreich!

Bevor Sie eine Bewertung einfügen, müssen Sie sich anmelden.

100 % (12. 6. 2015, 00.25)
Der Benutzer blieb hier von 20. Juli 2014 bis 22. Juli 2014.
Velice příjemné místo a krásné okolí.Domácí byli příjemní lidé. Opravdu doporučuji.
Preis-Leistungs-Verhältnis90 %Sauberkeit100 %Staff100 %Umgebung100 %
70 % (20. 8. 2013, 12.45)
Der Benutzer blieb hier von 10. August 2012 bis 18. August 2012.
byly jsem s kamarádkou i dětmi ubytovaní ve staré části je zde znát staroba,vrzající postele,podlahy ,kuchyňka společná pro všechny ubytované,jedním slovem katastrofa,smrad ,plíseň ,špína,nedalo se vařit.od 23.hod jsem musely dodržet tzv.klid jít spát,kolikrát se nám nechtělo ,povídaly jsme si u vína na terase,několikrát jsme byly vulgárně napadeny a zahnány do postele.majitelé si myslí co nemají,ale pro českého turistu je to na velice slabé úrovni.jste na dovolené a posloucháte majitele ,že jste na Ukrajině!!!nedoporučuji !!
65 % (6. 11. 2012, 15.25)
Der Benutzer blieb hier von 3. Oktober 2012 bis 5. Oktober 2012.
Ubytovanie prakticky v centre Rachova, neďaleko policajnej stanice a bezprostredne za plotom je trhovisko (trhovníci sú cez deň aj na príjazdovej ceste - príjazd autom je teda zážitok). Majitelia ochotní a príjemní, podarilo sa nám dojednať aj zľavu. Bývali sme totiž v starej časti domu, kde už predsa len cítiť nejakú tú ošumelosť, na vŕzgajúcej posteli treba mať dobrý spánok, steny sú veľmi tenučké, kuchynka sa dá použiť, ale zariadenie kuchyne nejaké použiteľné nečakajte, chladnička chýba, stravu sme mali u majiteľov. Stravovanie sa nedá dojednať. V kúpeľni sa už začali vyskytovať kde tu aj plesne, ale zase nejde o nejakú špinu, hygiena celkovo je na dobrej úrovni. Inak posedenie pred domom nemá chybu aj samotná poloha ubytovania je výborná na turistiku. Ubytovanie (a majitelia hlavne) slúži aj akási informačná kancelária a východzí bod pre túry. V našom prípade ubytko tak max. na dve noci (nová časť je určite lepšia, takže hodnotenie sa týka tej starej).
85 % (15. 8. 2012, 12.03)
Der Benutzer blieb hier von 5. August 2011 bis 6. August 2011.
Majitelé penzionu jsou vzdělaní lidé, s podnikavým duchem a ví, jak zacházet s penězi. Když poznají, že jste Češi, rádi Vám ukážou i svoji sbírku porcelánových hrníčků z Karlových Varů:) O svůj penzion velmi dbají. Nová část má především hezčí koupelnu a i na pokojích je znát, že jsou ještě nové, určitě vás upoutají krásné tlusté dřevěné trámy, z nichž jsou udělány obdvodové zdi. Ale i starší část je udržovaná, jen v nevětraných koupelnách se dlouho udržuje vlhkost. Kuchyňka nevypadá nijak luxusně, ale na základní vaření plně postačí. Na větší jídlo je stejně lepší zajít si do restaurace, kde se najíte za levno a přitom dobře (zvláště doporučuji pizzérii na okraji centra Rachova, nedaleko silnice směrem na Solotvyno).

Lokalisierung der Unterkunft

Unterkunft auf der Karte

Karte umschalten: OpenStreetMap | Google + StreetView
Karte wird geladen...
Karte wird geladen...
Von:   Nach: Smerekova chata, Rachiw
Mautstraßen einbeziehen: ja nein
Street View wird geladen...