– gute Unterkunft zu günstigen Preisen –
Sprache:

Erholungszentrum Kovo, Kostelec nad Vltavou - Sobědraž

Achtung: Werbung ist nicht auf dem neuesten Stand! Sie sehen einen Archiveintrag.

Die Anzeige wird aus historischen Gründen hier gelassen.

?? %
Erholungszentrum Kovo
144 10
Standort: V jižních Čechách, poblíž obcí Sobědraž a Kostelec nad Vltavou. Pokud pojedete z Prahy, odbočte na křižovatce Lety směrem na Orlík a jeďte do Kostelce nad Vltavou a dále směrem na Milevsko. Po 1,5 km odbočte na Sobědraže, kterou projedete. U hájovny vpravo do lesa, cestou 3 km. U dřevěné budky s šipkou Kovo doleva a po cestě další 2 km až k Orlíku (areál po pravé straně). Pod hotelovou budovou je parkoviště pro auta, otočí se zde i autobusy.
Unterkunft: Rekreační středisko s hotelovou budovou a sruby. Sruby jsou 6-lůžkové (celkem 144 lůžek), se společným sociálním zázemím. Na vyžádání je možno do srubu zřídit i nájezd pro vozíčkáře. Možno přikoupit plnou penzi nebo polopenzi. Během celého dne i večera funguje bar se základními druhy potravin a nápojů, k dispozici je také kulečník a stolní fotbálek. Provoz rekreačního areálu je od 01.05. do 30.09.
Preis: Sruby: po celou sezónu 150 Kč/os/noc při ubytování 2 a více osob ve srubu na 3 a více nocí. V případě neúplného zaplnění srubu (tj. jen 2-5 osob) je soukromí zaručeno jen v případě volných míst v jiných srubech pro ostatní zájemce, jinak by bylo nutné uhradit i neobsazená lůžka. Cena je konečná (obsahuje povlečení i rekreační poplatek).
Adresse: Rekreační středisko Kovo (RS Kovo), Iveta Lippertová, osada Husárna u Sobědraže, Sobědraž, 398 58 Kostelec nad Vltavou
Hinweise: Prezentace byla přesunuta do archivu, neboť inzerent dlouhodobě nereagoval na výzvy k aktualizaci. Středisko se nově jmenuje Husárna Sobědraž.
Aktualisierung:

Bewertungen von Unterkünften

Haben Sie Erfahrung mit dieser Unterkunft?
Bitte teilen Sie Ihre Erfahrungen mit anderen.

Ihre Meinung wäre für viele Menschen sehr hilfreich!

Bevor Sie eine Bewertung einfügen, müssen Sie sich anmelden.

Es gibt keine Bewertung dieser Unterkunft.

Lokalisierung der Unterkunft

Unterkunft auf der Karte

Karte umschalten: OpenStreetMap | Google + StreetView
Karte wird geladen...
Karte wird geladen...
Von:   Nach: Erholungszentrum Kovo, Kostelec nad Vltavou - Sobědraž
Mautstraßen einbeziehen: ja nein
Street View wird geladen...