– gute Unterkunft zu günstigen Preisen –
Sprache:

Khata rizbyara, Biloberiska

80 % (1)
mob. +380 668 911 607, +380 967 526 208 mpylypyuk@mail.ru
Khata rizbyara [Vergrößern - neues Fenster]
0
Standort: V malé vesničce Biloberizka ve folklórně zajímavém údolí Čeremoše, v Pokutsko-Bukovinských Karpatech, kilometry daleko od jiných možností ubytování. Nedaleko se nachází autobusová zastávka u obce Petraši (linka Černivci-Putyla, potřeba přejít můstek na druhou stranu řeky). Obchod je v sousedství, nejbližší hospůdka 7 km. V okolí široké množství turistických výletů, přímo od chaty je možný výstup na skálu Pysanyj kamiň.
Unterkunft: Rekreační areál s několika pokoji ve dvou budovách. Některé pokoje mají vlastní koupelnu, některé ji mají pro pár pokojů sdílenou. Upravovaná zahrada s altánky a houpačkou. WiFi připojení v celém areálu. Možný pronájem i samostatného domu Eko 2 (2 ložnice, každá s vlastní koupelnou, kuchyně, terasa), případně i chat našich známých v okolí.
Preis: Celoročně: pokoj Standard (2 osoby) 290 UAH/pokoj/noc, vylepšený pokoj (2-lůžkový) 340 UAH/pokoj/noc, pokoj se 2 místnostmi (3-lůžkový) 400 UAH/pokoj/noc, pokoj Lux s terasou (4 osoby) 590 UAH/pokoj/noc, chata Eko 2 (4-6 osob) 990 UAH/chata/noc. Ceny jsou konečné (včetně povlečení i energií).
Adresse: Khata rizbyara (Садиба Хата Різьбяра, Chata rizbjara), obec Biloberizka, okres Verchovyna, Ivano-Frankivská oblast, Ukrajina. Kontaktní osoba: Mychajlo Pylypjuk (Михайло Пилипюк).
Hinweise: Jazyky: ukrajinština, ruština. Odkaz do mapy je přesný. Bezahlte Werbung.
Aktualisierung:
Diese Unterkunft weiterempfehlen:

Bewertungen von Unterkünften

Haben Sie Erfahrung mit dieser Unterkunft?
Bitte teilen Sie Ihre Erfahrungen mit anderen.

Ihre Meinung wäre für viele Menschen sehr hilfreich!

Bevor Sie eine Bewertung einfügen, müssen Sie sich anmelden.

80 % (25. 6. 2018, 14.48)
Der Benutzer blieb hier von 9. Mai 2018 bis 12. Mai 2018.
Ubytování se mi těžko hodnotí. Je vidět, že majitelé mají k jejich areálu velký vztah, snaží se a vše vybudovat bylo určitě náročné. Odpustit musíte kývající se umyvadlo, neesteticky vedenou kabeláž i nedostatek skříní. Trochu mi v místě chyběl sochařský duch, těšil jsem se na uměleckou atmosféru místa. Příjezdové cesty jsou velmi špatné z obou stran, ale přesto jsme to běžným autem zvládli. Pro výlety však doporučuji používat veřejnou dopravu (autobusy staví blízko, za řekou), případně si můžete domluvit exkurze přímo u majitelů. V areálu domu je místo pro pohodlné parkování jen 2 aut, další vozidla už blokují výjezd těm předchozím. Ocenit musím výborné snídaně, domácí a o několika chodech. Parádně vás nastartují na celodenní výlety.
Preis-Leistungs-Verhältnis80 %Sauberkeit80 %Staff80 %Umgebung90 %Essen90 %

Lokalisierung der Unterkunft

Unterkunft auf der Karte

Karte umschalten: OpenStreetMap | Google + StreetView
Karte wird geladen...
Karte wird geladen...
Von:   Nach: Khata rizbyara, Biloberiska
Mautstraßen einbeziehen: ja nein
Street View wird geladen...