– gute Unterkunft zu günstigen Preisen –
Sprache:

Gästehaus Prosper, Piliscsév

90 % (1)

Gästehaus Prosper (180 m), Piliscsév

mob. +36 703 384 250 (Nóra) +36 309 408 346 (Kristóf) panzio@prosperlk.hu
Gästehaus Prosper [Vergrößern - neues Fenster]
19 0
Standort: V krásném přírodním prostředí pod pohořím Piliš, na okraji vesničky Piliscsév [Piliščév] (slovensky Čív). Jen 600 m od vlakové zastávky na trati z Budapešti do Ostřihomi (časté spojení do obou blízkých historických měst). V okolí pěkné turistické stezky do skal, lesů a jeskyň v blízkých kopcích. Hraniční přechod na Slovensko 20 km (Ostřihom / Štúrovo).
Unterkunft: Penzion s výhledem na pasoucí se koně a velkým jezdeckým areálem. V patře penzionu se nachází 6 pokojů pro hosty (2-lůžkových) a 2 apartmány (2-lůžkový + rodinný). Na každém pokoji je vlastní koupelna, TV, klimatizace, trezor i WiFi. Pokojům slouží dobře vybavená společná kuchyňka, apartmány mají vlastní. Velká společenská místnost (sál) s jídelnou (možnost konání firemních akcí). Možnost snídaní i zakoupení místních vín. Pobyt s malými zvířátky možný. Bezplatné parkoviště pro hosty. Povlečení i ručníky jsou v ceně.
Adresse: Jezdecký klub a penzion Prosper (Prosper Lovasklub és Panzió), Vasút utca 20, 2519 Piliscsév, župa Komárom-Esztergom. Provozovatelé: Nóra Zajonskovsky a Kristóf Szotyori Nagy.
Hinweise: Foto: Robert Vystrčil, LevneUbytovani.net. Bezahlte Werbung.
Aktualisierung:
Video: Jezdecký areál Prosper s penzionem v krásném prostředí

Bewertungen von Unterkünften

Haben Sie Erfahrung mit dieser Unterkunft?
Bitte teilen Sie Ihre Erfahrungen mit anderen.

Ihre Meinung wäre für viele Menschen sehr hilfreich!

Bevor Sie eine Bewertung einfügen, müssen Sie sich anmelden.

90 % (13. 9. 2021, 10.57)
Der Benutzer blieb hier von 31. Juli 2021 bis 2. August 2021.
Netradiční ubytování, kde vám pod pokojem spinkají koníci a z oken máte krásný rozhled na koňské cvičiště a okolní hory. Stáje nijak slyšet ani cítit nejsou. Docela často okolo projede vlak, ale trať je rekonstruovaná a nijak nás to nerušilo. Výhodu blízké vlakové zastávky můžete využít pro pohodlnou návštěvu Budapešti nebo Ostřihomi a pak se zase vrátit do klidného ubytování pod horami. Apartmán není velký, ale je velmi zdařile navržen a vejde se do něj i zařízená kuchyňka, a koupelna. Postel má kvalitní matraci. Jíst můžete u stolu v apartmánu nebo ve velkorysé jídelně hned před ním.
Gästehaus Prosper, Piliscsév [Vergrößern - neues Fenster] Gästehaus Prosper, Piliscsév [Vergrößern - neues Fenster] Gästehaus Prosper, Piliscsév [Vergrößern - neues Fenster] Gästehaus Prosper, Piliscsév [Vergrößern - neues Fenster]
Sauberkeit90 %Staff90 %Umgebung100 %Essen90 %

Lokalisierung der Unterkunft

Unterkunft auf der Karte

Karte umschalten: OpenStreetMap | Google + StreetView
Karte wird geladen...
Karte wird geladen...
Von:   Nach: Gästehaus Prosper, Piliscsév
Mautstraßen einbeziehen: ja nein
Street View wird geladen...