– gute Unterkunft zu günstigen Preisen –
Sprache:

Planinarski dom Jankovac, Slatinski Drenovac

?? %

Planinarski dom Jankovac (475 m), Slatinski Drenovac

+385 338 987 015 (info), mob. +385 915 792 088 (rezervace), +385 989 842 375 pdjankovac@outlook.com
Planinarski dom Jankovac [Vergrößern - neues Fenster]
47 0
Standort: V horském rekreačním středisku Jankovac uprostřed lesů a nádherné přírody chorvatského pohoří Papuk. Možný příjezd autem po užší asfaltové horské cestě od severu z obce Slatinski Drenovac (5,5 km) nebo od jihu přes horské sedlo z obce Velika (15 km). Parkoviště je poblíž chaty. Přímo na Jankovaci je vodní nádrž Jankovačko jezero (možnost projížděk na lodičkách), naučná stezka skrz skalnatou rokli k působivému vodopádu (Slap Jankovac) i jeskyni. Východisko i na náročnější túry (např. na vyhlídkový vrchol Ivačka glava), mnoho značených tras.
Unterkunft: Pravá horská chata a útočiště uprostřed hor s ubytováním a restaurací i pro kolem procházející turisty. V chatě je 47 lůžek v pokojích s vlastní koupelnou (2x2, 3x3 lůžka), společnou koupelnou (4x2, 1x6, 1x14 lůžek) i rodinném apartmánu (max. 4 dospělí + 2 děti). Vstupní hala s recepcí. Restaurace s kapacitou 60 osob, s venkovní terasou. Možnost konání oslav a rautů. Před chatou je rozsáhlý travnatý pozemek s venkovním posezením, velkým dětským hřištěm i prodejnou suvenýrů a infocentrem.
Preis: Apartmán (max. 4 dospělí + 2 děti): 500 kn/apartmán/noc. Pokoje se společnou koupelnou: 150 kn/os/noc (děti 3-6 let 60 kn/noc, 6-12 let 80 kn/noc). Pokoje s vlastní koupelnou: 200 kn/os/noc. Při ubytování jen 1 osoby na pokoji +100 kn/noc. Rekreační poplatek 9 kn/os/noc. Snídaně 30 kn, oběd 60 kn, večeře 60 kn (slevy pro děti). Slevy pro větší skupiny i členy horského svazu.
Adresse: Planinarski dom Jankovac, rekreační osada Jankovac (izletište Jankovac), 33514 Slatinski Drenovac, Chorvatsko. Provozovatel: Hrvatske šume d.o.o., HPD Bršljan-Jankovac. Chataři: Dražen Bogojević a Vesna Perković.
Aktualisierung:
Video: Horská chata Jankovac ukrytá v nádherné přírodě

Bewertungen von Unterkünften

Haben Sie Erfahrung mit dieser Unterkunft?
Bitte teilen Sie Ihre Erfahrungen mit anderen.

Ihre Meinung wäre für viele Menschen sehr hilfreich!

Bevor Sie eine Bewertung einfügen, müssen Sie sich anmelden.

Es gibt keine Bewertung dieser Unterkunft.

Lokalisierung der Unterkunft

Unterkunft auf der Karte

Karte umschalten: OpenStreetMap | Google + StreetView
Karte wird geladen...
Karte wird geladen...
Von:   Nach: Planinarski dom Jankovac, Slatinski Drenovac
Mautstraßen einbeziehen: ja nein
Street View wird geladen...