– gute Unterkunft zu günstigen Preisen –
Sprache:

Gästehaus Pláž, Čaňa

?? %

Gästehaus Pláž, Čaňa

mob. +421 905 239 459 agataslotova@gmail.com
Gästehaus Pláž [Vergrößern - neues Fenster]
40 0
Standort: Pri obci Čaňa južne od Košíc, v tichej lokalite Čanianskeho jazera v rekreačnej oblasti Tajvan, v podhorí Slanských vrchov 8 km od maďarskej hranice. Jazero (možnosť kúpania) 50 m. Vlaková stanica Čaňa 1,2 km. Košice 16 km.
Unterkunft: Penzión s izbami a chatkami. Izby sú 2- až 4-lôžkové a majú vlastné soc. zariadenie. Chatky sú 6-lôžkové, s vlastným soc. zariadením, krbom a kuchynkou. V penzióne je denne otvorená reštaurácia. Priestory reštaurácie sú vhodné na rodinné oslavy, svadby, semináre, obchodné a firemné stretnutia a promotion akcie. Priestory areálu sú prispôsobené na športové vyžitie, v letných mesiacoch aj pre detských návštevníkov (detské ihrisko). Súčasťou penzióna je bar a salónik. Parkovánie v areáli. V penziónu je wifi.
Preis: Izby: 8,50 EUR/os/noc pri ubytovaní 2 a viac osôb na izbe. Chatky: 60 EUR/chatka/noc. Ceny sú konečné (obsahujú rekreačný poplatok, postelnú bielizeň, vykurovanie) a platia celoročne, aj pri ubytovaní iba na 1 noc (aj v hlavnej sezóne). Sonderangebot nur für Besucher BilligeUnterkunft.net (LevneUbytovani.net)!
Adresse: Penzión Pláž (bývalý hotel Pláž), Rekreačná ulica 1, 044 14 Čaňa. Prevádzkarka: Viktória Hromaníková. Kontaktná osoba: Gabriela Miklošová.
Aktualisierung: 1. Juni 2014
Diese Unterkunft weiterempfehlen:

Bewertungen von Unterkünften

Haben Sie Erfahrung mit dieser Unterkunft?
Bitte teilen Sie Ihre Erfahrungen mit anderen.

Ihre Meinung wäre für viele Menschen sehr hilfreich!

Bevor Sie eine Bewertung einfügen, müssen Sie sich anmelden.

Es gibt keine Bewertung dieser Unterkunft.

Lokalisierung der Unterkunft

Unterkunft auf der Karte

Karte umschalten: OpenStreetMap | Google + StreetView
Karte wird geladen...
Karte wird geladen...
Von:   Nach: Gästehaus Pláž, Čaňa
Mautstraßen einbeziehen: ja nein
Street View wird geladen...