– gute Unterkunft zu günstigen Preisen –
Sprache:

Gästehaus Vermi, Tschenkowitz

Achtung: Werbung ist nicht auf dem neuesten Stand! Sie sehen einen Archiveintrag.

Die Anzeige wird aus historischen Gründen hier gelassen.

?? %
Gästehaus Vermi [Vergrößern - neues Fenster]
61 0
Standort: V Čenkovicích pod Suchým vrchem, v podhůří Orlických hor. Sportovní lyžařské centrum 200 m, obchod 70 m, restaurace U Václava 80 m, zastávka autobusů 30 m. V okolí Čenkovic bývají strojově upravované běžecké tratě (oblast Buková hora - Suchý vrch).
Unterkunft: Ubytovna s kapacitou 61 lůžek v 5 velkých pokojích po 8 lůžkách se společným soc. zařízením a 7 apartmánech po 3 lůžkách s vlastním soc. zařízením. V ubytovně je jídelna, bar (občerstvení s posezením), TV+SAT, WiFi internet, video, sauna, stolní tenis, šipky, půjčovna kol a her. Před ubytovnou je bazén a venkovní posezení. K ubytovně náleží vlastní parkoviště. Areál poskytuje výhodné podmínky pro zimní lyžařské výcviky, jarní a podzimní školy v přírodě a letní tábory. Ubytování je možné i pro jednotlivce.
Preis: Léto a mimosezóna (21.3.-18.12.): pokoje 180 Kč/os/noc, apartmány 210 Kč/os/noc. Zima (7.1.-20.3.): pokoje 185 Kč/os/noc, apartmány 240 Kč/os/noc. Vánoce a Silvestr (19.12.-6.1.): pokoje 250 Kč/os/noc, apartmány 310 Kč/os/noc. Rekreační poplatek obci Čenkovice 11 Kč/os/noc. Nic dalšího se nepřiplácí (ceny jsou včetně DPH, povlečení i energií). Ceny v pokojích platí při ubytování 2 a více osob na 3 a více nocí, v apartmánech i při ubytování jen 1 osoby na 2 a více nocí.
Adresse: Penzion Vermi (dříve Školní turistická ubytovna Vermi nebo ŠTU Kimex), Čenkovice 15, 561 64 Jablonné nad Orlicí. Kontaktní osoba: pan Kovařík.
Hinweise: Čenkovice se někdy nesprávně uvádí jako Čeňkovice.
Aktualisierung:
Diese Unterkunft weiterempfehlen:

Bewertungen von Unterkünften

Haben Sie Erfahrung mit dieser Unterkunft?
Bitte teilen Sie Ihre Erfahrungen mit anderen.

Ihre Meinung wäre für viele Menschen sehr hilfreich!

Bevor Sie eine Bewertung einfügen, müssen Sie sich anmelden.

Es gibt keine Bewertung dieser Unterkunft.

Lokalisierung der Unterkunft

Unterkunft auf der Karte

Karte umschalten: OpenStreetMap | Google + StreetView
Karte wird geladen...
Karte wird geladen...
Von:   Nach: Gästehaus Vermi, Tschenkowitz
Mautstraßen einbeziehen: ja nein
Street View wird geladen...