– gute Unterkunft zu günstigen Preisen –
Sprache:

Herberge Katolický domov studujících, Prag 1 - Prager Neustadt

?? %

Herberge Katolický domov studujících, Prag 1 - Prager Neustadt

Praha
+420 224 934 496 (recepce, rezervace jen v pracovní dny) hostel@kds.op.cz
Herberge Katolický domov studujících [Vergrößern - neues Fenster]
78 0
Standort: V nádherném prostředí úplného historického centra Prahy, v klidné boční ulici, 200 m od Karlova náměstí, 350 m od Národní třídy, 500 m od Národního divadla, 1 km od Staromáku. Zastávka tramvaje 170 m, stanice metra Národní třída 350 m. V blízkosti velké množství restaurací, kaváren a barů.
Unterkunft: Hostel pro širokou veřejnost v církevním zařízení, s možností relaxace na zeleném dvorku nebo v kapli svatého Dominika. V hostelu jsou 2- až 5-lůžkové pokoje, každý má vlastní koupelnu se sprchou. Tři pokoje mají vlastní WC, ostatní společné. Na chodbách je společný kuchyňský kout (lednička, mikrovlnka, rychlovarná konvice, plotýnkový vařič). Zapůjčit si můžete fén a žehličku. Bezplatné WiFi připojení. O letních prázdninách je veřejnosti k dispozici 23 pokojů (78 lůžek), ve školním roce jen 2 pokoje (7 lůžek) a zbytek funguje jako domov mládeže pro studentky středních škol. Hostel je nekuřácký, otevřen od 7 do 24 hodin (mimo tento čas je noční klid).
Preis: Léto (měsíce 07-08): pokoj 3- až 5-lůžkový 390 Kč/os/noc, 2-lůžkový 440 Kč/os/noc, 1-lůžkový 500 Kč/noc, za pokoj s WC příplatek 100 Kč/pokoj/noc. Školní rok (měsíce (09-06): 2 a více osob na pokoji 490 Kč/os/noc, jen 1 osoba 600 Kč/noc (WC je na pokoji). Při ubytování jen na 1 noc +20 %. Děti 3-12 let sleva 50 %, do 3 let bez nároku na lůžko zdarma. Oběd ve školní jídelně (jen ve školním roce) 99 Kč. Poplatek obci 21 Kč/os/noc (jen dospělí). Povlečení, ručník i energie jsou v ceně.
Adresse: Katolický domov studujících (KDS) - domov mládeže a školní jídelna, Černá 1610/14, 110 00 Praha 1 – Nové Město. Provozovatel: Česká kongregace sester dominikánek. Kontaktní osoba: Mgr. Petra Kleinwächterová (SM. Jordána), ředitelka.
Hinweise: Bezahlte Werbung.
Aktualisierung:

Bewertungen von Unterkünften

Haben Sie Erfahrung mit dieser Unterkunft?
Bitte teilen Sie Ihre Erfahrungen mit anderen.

Ihre Meinung wäre für viele Menschen sehr hilfreich!

Bevor Sie eine Bewertung einfügen, müssen Sie sich anmelden.

Es gibt keine Bewertung dieser Unterkunft.

Lokalisierung der Unterkunft

Unterkunft auf der Karte

Karte umschalten: OpenStreetMap | Google + StreetView
Karte wird geladen...
Karte wird geladen...
Von:   Nach: Herberge Katolický domov studujících, Prag 1 - Prager Neustadt
Mautstraßen einbeziehen: ja nein
Street View wird geladen...