– gute Unterkunft zu günstigen Preisen –
Sprache:

Hotel Guest House - Nehemiah Training Center, Uschhorod - Červenycja

64 % (3)

Hotel Guest House - Nehemiah Training Center, Uschhorod - Červenycja

+380 312 644 428, +380 312 644 470 guesthouseuzhhorod@gmail.com
Hotel Guest House - Nehemiah Training Center [Vergrößern - neues Fenster]
55 2
Standort: V Užhorodě, nedaleko hranic se Slovenskem (hraniční přechod Vyšné Nemecké necelé 2 km). V tiché části Užhorodu na svahu hory Červenycja (ve stejnojmenné části města), odkud je výhled na příhraniční oblast Slovenska, nedaleké užhorodské letiště i téměř celý Užhorod. 10 minut pěší chůze od lesa (možné procházky).
Unterkunft: Hotel ve výcvikovém centru neziskové křesťanské organizace Nehemia Team (podle hebrejského proroka Nehemjáše), založené v Německu. Centrum bylo vybudováno v roce 2001. Hotel nabízí ubytování pro 55 osob, jídelní prostory, konferenční sál pro 120 osob, menší místnosti pro skupinová setkání, knihovnu a služby tlumočníka. Některé pokoje mají sprchu a záchod společnou vždy pro 2 pokoje (3x2, 6x3, 1x5 lůžek), některé pokoje mají vlastní koupelnu (3x2, 1x6 lůžek). K dispozici i bezbariérový pokoj pro invalidy. Dobré prostředí pro konání seminářů i rodinných a přátelských oslav. Pozor! V celém centru je zakázáno pití tvrdých alkoholických nápojů, kouření a spaní plnoletých osob opačného pohlaví v jednom pokoji, pokud nejsou manželé!
Preis: Ceny zahrnují snídani Pokoje Standard (se společnou koupelnou pro 2 pokoje, buňka): 2-lůžkový 420 UAH/pokoj/noc (jen 1 osoba 320 UAH/noc), 3-lůžkový 600 UAH/pokoj/noc, 4-lůžkový 640 UAH/pokoj/noc, 5-lůžkový 800 UAH/pokoj/noc, 6-lůžkový s vlastní koupelnou 960 UAH/pokoj/noc. Pokoj Pololux s vlastní koupelnou: 2-lůžkový 540 UAH/pokoj/noc (jen 1 osoba 360 UAH/noc). Pokoj Lux (klimatizace, TV atd.): 2-lůžkový 600 UAH/pokoj/noc (jen 1 osoba 500 UAH/noc). Ceny jsou platné po celý rok.
Adresse: Hotel Guest House (Hostynnyj dim), Nehemiah Training Center, ulice Verchovynska 36, 88 017 Užhorod (Užgorod, Uzhhorod, Uzhgorod), Zakarpatská oblast, Ukrajina
Hinweise: Jazyky: angličtina, němčina, ukrajinština, ruština. Poloha v mapě je přesná. Zde uveřejněné fotky pokojů jsou ze standardních (levnějších) pokojů. Více o organizaci Nehemia Team najdete na www.nehemia-team.de.
Aktualisierung:

Bewertungen von Unterkünften

Haben Sie Erfahrung mit dieser Unterkunft?
Bitte teilen Sie Ihre Erfahrungen mit anderen.

Ihre Meinung wäre für viele Menschen sehr hilfreich!

Bevor Sie eine Bewertung einfügen, müssen Sie sich anmelden.

90 % (28. 8. 2016, 13.22)
Skvely hotel. Klidne okoli. Kdyz je horko,staci si rici o ventilatory a muzete mit i dva nebo pokoj s klimatizaci za skvelou cenu. Nabytek starsi, ale clovek nemusi mit strach, ze by deti mohly neco ponicit :). Vse potrebne hotel zajisti. Jsou zde dve detska hriste a programy pro deti. Byli jsme tam tyden bez jakychkoliv problemu.
Preis-Leistungs-Verhältnis90 %Sauberkeit90 %Staff90 %Umgebung90 %Essen100 %
80 % (26. 3. 2015, 16.06)
Strávili jsme v tomto hotelu několik dní bez problémů - dobré jídlo i ceny - víceméně za pár stovek ...ochotný personál, příjemné prostředí - v pokojích levnější kategorie ale mírný puch...
Preis-Leistungs-Verhältnis90 %Sauberkeit80 %Staff100 %Umgebung80 %Essen100 %
20 % (27. 3. 2012, 19.25)
Opravdu jen na přespání. Byli jsme ubytováni v létě, v pokoji se střešním oknem se téměř nedalo dýchat, okno se dalo otevřít jen na škvírku. Pokoj byl čistý, koupelna ucházející, čistá.Snídaně minimalistická. Pod všemi názvy se skrývalo vždy jen 1 vejce. Když jsem si dala kávu, džus byl už za poplatek.Komunikace přes internet i osobně byla bez problémů v AJ i RJ, personál ochotný. Přijeli jsme se zpožděním až po půlnoci a bez problémů nás ubytovali. Parkovat jsme mohli ve dvoře s uzamčenou bránou. Brzy ráno nás vzbudily ubytované děti.Přespali jsme, ale moc odpočatí jsme nebyli.Bez GPS jsme docela dlouho objekt hledali, název neznali ani v sousedním hotelu. Ve dne bude snad hledání snazší.

Lokalisierung der Unterkunft

Unterkunft auf der Karte

Karte umschalten: OpenStreetMap | Google + StreetView
Karte wird geladen...
Karte wird geladen...
Von:   Nach: Hotel Guest House - Nehemiah Training Center, Uschhorod - Červenycja
Mautstraßen einbeziehen: ja nein
Street View wird geladen...