– gute Unterkunft zu günstigen Preisen –
Sprache:

Special pricing for visitors of this site

S mnoha ubytovateli jsou vyjednány nadstandardní slevy za ubytování zpravidla výměnou za jejich bezplatnou prezentaci. Poskytovatelé ubytování v těchto případech vždy písemně garantovali, jaké ceny budou návštěvníkům LevneUbytovani.net nabízet. U inzerátů je vše poznačeno, kvůli stručnosti však v hutné podobě. Zde jsou podmínky rozepsány podrobněji.

 • Výška cen
  Pokud není určeno jinak, jsou všechny následující položky obsaženy ve zveřejněné ceně: DPH, všechny energie (elektřina, voda, dřevo, plyn), rekreační poplatek, povlečení. Pokud je rekreační poplatek (poplatek obci) v inzerátu uveden bez poznámky, že je v ceně, pak je nutné jej připlácet. Ubytování nesmí být podmíněno koupením si dalších služeb, např. stravování či parkování.
 • Období platnosti cen
  Pokud není uvedeno jinak nebo je uvedeno "celoročně", uvedené ceny jsou platné po všechna období roku (i v hlavní letní a zimní sezóně) mimo krátkého období kolem Silvestra, kdy mají inzerenti možnost účtovat si vyšší ceny.
 • Počet osob a nocí pro akceptování nabídky
  U inzerátů je vždy uveden minimální počet ubytovaných osob a nocí. Minimální počet osob (nocí) udává počet osob (nocí), pro který již nabídka musí platit, stejně jako pro kterýkoliv jiný vyšší počet až do maximální kapacity ubytování.
  Např. pokud je uvedeno "min. 2 osoby a min. 3 noci", znamená to platnost pro 2 osoby, 3 osoby, 4 osoby atd. a pro 3 noci, 4 noci, 5 nocí atd. Pokud byste se v tomto uvedeném příkladě chtěli ubytovat jen na 2 noci, máte jistotu, že to nebude draží, než zaplacení poplatku pro 3 noci (přinejhorším si prostě zaplatíte noc navíc).
  Pokud jsou v inzerátu zmíněny i slevy pro děti a jiné osoby, pro splnění podmínky je nutné zaplacení minimální počet osob za plnou cenu.
 • Nejde o last-minute nabídky
  Ceny neplatí jen pro pobyty objednávané na poslední chvíli, ale též pro pobyty objednané s běžným časovým předstihem (např. 2 měsíce nebo půl roku), i na hlavní letní a zimní sezónu. Pokud má ubytovatel na daný termín volno, musí vám ubytování za zvýhodněnou cenu poskytnout, přestože je pravděpodobné, že by termín naplnil i standardně platícími klienty. Samozřejmě těžko se ověřuje, zda má ubytovatel volnou kapacitu. Pokud však má půl roku dopředu obsazeno celé léto, je to podezřelé.

Kontrola ze strany návštěvníků

Pokud objevíte nějakou nesrovnalost či nedodržení garantovaných podmínek, podejte mi o tom, prosím, zprávu. Vše se bude řešit a budete o situaci vyrozuměni. Udržování kvalitního obsahu je možné díky vaší kontrole!

Robert Vystrčil, autor projektu