– gute Unterkunft zu günstigen Preisen –
Sprache:

Berghütten in Bezirk Detva

(Berghotels, Schutzhütten)

» » » Bezirk Detva
Unterkunft » Slowakei » Neusohler Land » Bezirk Detva » Berghütten
Karte anzeigen von Berghütten in Bezirk Detva
Karte wird geladen...
PensionPension HotelHotel HütteHütte ErholungszentrumErholungszentrum PrivatunterkunftPrivatunterkunft LogierhausLogierhaus BergbaudeBergbaude CampingplatzCampingplatz

Die höchsten Berghütten in Bezirk Detva

  1. 1.260 m: Berghotel Poľana, Hrinau - hrebeň Poľany
Bezirk: Detva (Seite 1/1) Seite anzeigen: 1
85 %
+421 455 497 204, mob. +421 905 669 729 (unbekannt)
Berghotel Poľana [Vergrößern - neues Fenster]
40 0
Standort: V prekrásnom prostredí Slovenského Rudohoria, 12 km od Hriňovej, v chránenej krajinnej oblasti Poľana, ktorá bola vyhlásená za biosferickú rezerváciu UNESCO. V zime sú v prevádzke 2 lyžiarske vleky, pôžičovňa športových potrieb, ski servis. Najkratší peší prístup z osady Skliarovo (časť Detvy) 6,5 km po modrej značke, centrum mesta Detva 11 km.
Unterkunft: Horský hotel (horská chata) s celoročnou obmedzenou prevádzkou. Ubytovacia časť hotelu je od leta 2012 mimo prevádzky a čaká na rekonštrukciu. Otvorený je len bufet! K ubytovaniu môžete využíť súsednú Chatku Poľana (viz iný inzerát). Informácie o pôvodnom hoteli: V hoteli je reštaurácia, jedáleň, turistický bufet s rýchlym občerstvením, spoločenská sála, denný bar, nočný klub, poľovnícky salón. Na regeneráciu slúži sauna, bazén, solárium, fitnes, stolný tenis, biliard, kolkáreň, viacúčelové ihriská. Turistická ubytovňa (40 lôžok): 2- až 3-lôžkové izby s umývadlom a spoločným sociálnym zariadením na každom poschodí. V turistickej časti hotela sa od jari do jesene izby nevykurujú. Pokiaľ je chata plne obsadená, po dohode je možné ubytovať sa vo vlastných spacích pytloch v spol. priestoroch.
Hinweise: Foto: Anton Zahradník, Hiking.sk.
Aktualisierung: 1. Januar 2014 mehr Infos...
Bezirk: Detva (Seite 1/1) Seite anzeigen: 1