– gute Unterkunft zu günstigen Preisen –
Sprache:

Billige Unterkunft - Weidenau (Vidnava)

Karte anzeigen der Unterkunft - Weidenau
Karte wird geladen...
PensionPension HotelHotel HütteHütte ErholungszentrumErholungszentrum PrivatunterkunftPrivatunterkunft LogierhausLogierhaus BergbaudeBergbaude CampingplatzCampingplatz
Stadt: Weidenau (Seite 1/1) Seite anzeigen: 1
?? %
mob. +420 739 476 456 standa.batek@seznam.cz
Landhaus Na Výsluní [Vergrößern - neues Fenster]
32 8
Standort: V údolí řeky Vidnavky u cyklostezky mezi Velkou Kraší a Vidnavou (na rozhraní katastru obcí Vidnava a Velká Kraš), nedaleko turistické značky směrem na Venušiny misky. Železniční stanice Vidnava 1,4 km, koupaliště 500 m.
Unterkunft: Chalupa (základna) s kapacitou 32 lůžek (10x 2-lůžkový pokoj, 2x 6-lůžkový). Vybavená kuchyně, jídelna a třída, sociální zařízení, teplá sprcha. Během letních prázdnin navíc možnost ubytování v chatkách.
Preis: Běžný víkend 1.000 Kč/chalupa/noc, školní volno mimo léto 2.000 Kč/chalupa/noc, hlavní (letní) prázdniny 3.000 Kč/celá základna/noc (navyšuje se kapacita o 26 míst v chatkách). Připočítává se spotřebovaná elektřina a propan-butan. Pokud si ubytování nezajistí sami, připočítává se k ceně úklid, vracení nábytku na původní místo a odvoz tříděného odpadu. Pro klienty LevneUbytovani.net sleva 20 % z uvedených cen! Sonderangebot nur für Besucher BilligeUnterkunft.net (LevneUbytovani.net)!
Aktualisierung: mehr Infos...
Stadt: Weidenau (Seite 1/1) Seite anzeigen: 1