– gute Unterkunft zu günstigen Preisen –
Sprache:

Herbergen - Wildenschwert (Ústí nad Orlicí)

(touristische Herbergen)

Karte anzeigen von Herbergen - Wildenschwert
Karte wird geladen...
PensionPension HotelHotel HütteHütte ErholungszentrumErholungszentrum PrivatunterkunftPrivatunterkunft LogierhausLogierhaus BergbaudeBergbaude CampingplatzCampingplatz
Stadt: Wildenschwert (Seite 1/1) Seite anzeigen: 1
?? %

Herberge Mendrik, Wildenschwert

Přírodní park Orlice / Böhmisch Trübau und Umgebung Auf Karte zeigen
mob. +420 730 513 000 pronajem-mendrik@email.cz
Herberge Mendrik [Vergrößern - neues Fenster]
20 0
Standort: Na okraji centra Ústí nad Orlicí, u soutoku Třebovky a Tiché Orlice, na začátku turistické stezky stoupající na Andrlův chlum (rozhledna). Mírové náměstí (úplné centrum města) 550 m, hlavní vlakové nádraží 700 m.
Unterkunft: Ubytovna pro krátkodobé i dlouhodobé ubytování ve 2-, 3- a 4-lůžkových pokojích. Každý pokoj má vlastní ledničku. Kuchyň a sociální zařízení (sprchy a toalety) jsou společné na každém ze dvou podlaží. K dispozici jsou i pračky. Celá budova je pokryta Wi-Fi sítí. Venkovní terasa k posezení.
Preis: Celoročně: 150 Kč/os/noc. Cena je konečná (včetně všech poplatků, povlečení i energií) a platí i při ubytování jen 1 osoby, i jen na 1 noc.
Hinweise: Provozovatel garantuje možnost i krátkodobých přenocování za nezměněnou cenu, přestože na vlastních stránkách se propagují pouze dlouhodobé pobyty.
Aktualisierung: mehr Infos...

?? %

Herberge U Hřiště, Wildenschwert - Kerhartice

Přírodní park Orlice / Böhmisch Trübau und Umgebung Auf Karte zeigen
mob. +420 777 557 663 tex-art@seznam.cz
Herberge U Hřiště [Vergrößern - neues Fenster]
28 0
Standort: V klidné lokalitě Ústí nad Orlicí, v části Kerhartice. V blízkosti vlakové stanice (650 m), turistických a cyklo stezek, lesa a malebného údolí Tiché Orlice. Nedaleko je beachvolejbalový, volejbalový a tenisový kurt, obchod s potravinami a restaurace se zahrádkou zastíněnou vzrostlými stromy.
Unterkunft: Ubytovna s 2- a 3-pokojovými byty. Byty mají koupelnu, samostatné WC, komoru, vybavenou kuchyň. Ke každému bytu přísluší uzamykatelná zděná kolna v těsné blízkosti domu (k uskladnění věcí, úschově kol). Parkování u ubytovny. V areálu ubytovny je fitcentrum. Ubytovna je vhodná pro krátkodobé i dlouhodobé ubytování.
Preis: Celoročně: 1 noc 170 Kč/os/noc, 2-7 nocí 150 Kč/os/noc, 8 a více nocí 140 Kč/os/noc, při dlouhodobém ubytování slevy. Ceny jsou konečné (vč. DPH, veškerých poplatků, povlečení i energií) a platí i při ubytování jen 1 osoby na pokoji.
Aktualisierung: mehr Infos...
Stadt: Wildenschwert (Seite 1/1) Seite anzeigen: 1