– gute Unterkunft zu günstigen Preisen –
Sprache:

Billige Unterkunft - Târgu Lăpuș

Karte anzeigen der Unterkunft - Târgu Lăpuș
Karte wird geladen...
PensionPension HotelHotel HütteHütte ErholungszentrumErholungszentrum PrivatunterkunftPrivatunterkunft LogierhausLogierhaus BergbaudeBergbaude CampingplatzCampingplatz
Gemeinde: Târgu Lăpuș (Seite 1/1) Seite anzeigen: 1
?? %
mob. +40 762 618 793 sc.smarald@yahoo.com
Gästehaus Smarald [Vergrößern - neues Fenster]
18 0
Standort: V krásném přírodním prostředí v podhůří hor Muntii Lapusului, 2 km jižně od centra městečka Targu Lapuš, které je centrem národopisného regionu Lapuš. V lesích jižně od penzionu se nachází krásný klášter svaté Any u vesničky Rohia. V okolí je velké množství dřevěných maramurešských kostelů. Penzion může sloužit i jako základna pro pěší výlety do Gutinských či Lapušských hor.
Unterkunft: Penzion s nádhernou rozlehlou zahradou, s bazénem i rybníčky k rybaření. V penzionu je 9 pokojů, na každém pokoji je vlastní koupelna, TV a terasa. Bezplatné WiFi připojení. Poskytujeme i stravování, možné domluvit i vegetariánskou stravu či jiné požadavky. Stolní tenis, biliárd, badminton. Na zahradě je i terasa s grilem.
Preis: Pokoj 1-lůžkový 80 lei/pokoj/noc, 2-lůžkový 100 lei/pokoj/noc. Snídaně 15 lei, oběd 40 lei, večeře 40 lei.
Hinweise: Jazyky: rumunština, francouzština, italština, maďarština, angličtina. Odkaz do mapy je přesný. Bezahlte Werbung.
Aktualisierung: 2. April 2018 mehr Infos...
Gemeinde: Târgu Lăpuș (Seite 1/1) Seite anzeigen: 1