– gute Unterkunft zu günstigen Preisen –
Sprache:

Berghütten - Šumiac

(Berghotels, Schutzhütten)

Karte anzeigen von Berghütten - Šumiac
Karte wird geladen...
PensionPension HotelHotel HütteHütte ErholungszentrumErholungszentrum PrivatunterkunftPrivatunterkunft LogierhausLogierhaus BergbaudeBergbaude CampingplatzCampingplatz

Die höchsten Berghütten - Šumiac

  1. 1.451 m: Berghütte pod Kráľovou hoľou, Šumiac - Königsberg
Gemeinde: Šumiac (Seite 1/1) Seite anzeigen: 1
?? %
mob. +421 908 318 376, +421 917 508 262, +421 918 735 498 vlado.jambrich@gmail.com
Berghütte pod Kráľovou hoľou [Vergrößern - neues Fenster]
8 0
Standort: V Predném sedle v Národním parku Nízké Tatry, u výstupové trasy z obce Šumiac (asi 1.30 hod.) na Kráľovu hoľu. Kolem chaty prochází modře značená turistická trasa i zpevněná obslužná komunikace k TV vysílači vhodná pro cyklisty (nejvýše položená cyklotrasa na Slovensku). Před chatou se nachází oficiální možnost táboření (max. na 1 noc).
Unterkunft: Horská chata s celoročním provozem, určená pro turisty, cyklisty i skialpinisty. V chatě je menší restaurace (občerstvení) s jednoduchou nabídkou pár jídel (polévka, párky apod.) a nápojů, avšak v moderním provedení z místních surovin, čepuje se pivo z nedalekého malého pivovaru. K přenocování slouží jedna místnost s hromadnou patrovou postelí pro cca 6 osob (nocleh potřeba dopředu objednat). V chatě je splachovací WC, sprcha i pitná voda. Chata vznikla v roce 2017 přestavbou již nepoužívané garáže pro sněžné pásové vozidlo.
Preis: Celoročně: včetně snídaně a povlečení 23 EUR/os/noc.
Aktualisierung: 2. November 2018 mehr Infos...
Gemeinde: Šumiac (Seite 1/1) Seite anzeigen: 1