– gute Unterkunft zu günstigen Preisen –
Sprache:

Billige Unterkunft - Spišská Kapitula

(Stadtteil Kirchdrauf)

» » » » » Spišská Kapitula
Karte anzeigen der Unterkunft - Spišská Kapitula
Karte wird geladen...
PensionPension HotelHotel HütteHütte ErholungszentrumErholungszentrum PrivatunterkunftPrivatunterkunft LogierhausLogierhaus BergbaudeBergbaude CampingplatzCampingplatz
Stadtteil: Spišská Kapitula (Seite 1/1) Seite anzeigen: 1
?? %
mob. +421 948 957 977 kontakt@stmartin.sk
Gästehaus St. Martin [Vergrößern - neues Fenster]
32
Standort: V historickom dome v centre pôsobivej Spišskej Kapituly (pamiatka UNESCO, tzv. Slovenský Vatikán) s výhľadom na Spišský hrad. Centrum Spišského Podhradia 700 m, travertinová kopa Sivá brada 2 km, Spišský hrad 2,5 km, skalné mesto Dreveník 3,5 km.
Unterkunft: Penzión zariadený v historickom štýle, s rozsiahlou záhradou, reštauráciou, kaviarňou, konferenčným sálom a slnečnou terasou. V každej izbe je vlastné soc. zariadenie, TV a bezplatné WiFi. K dispozícii je aj rodinná izba (pre 4 osoby, s dvoma izbičkami) a 2 dobové apartmány (2-lôžkové suity s posteľami z konca 18. storočia a luxusnými kúpeľňami). Domáce zvieratá sú povolené.
Preis: Celoročne: 2-lôžková izba Standard 30 EUR/izba/noc (iba 1 osoba 21 EUR/noc), 3-lôžková 40 EUR/izba/noc, rodinná 4-lôžková 50 EUR/izba/noc, dobový 2-lôžkový apartmán 45 EUR/apartmán/noc. Ceny sú konečné (vrátane všetkých poplatkov, energií aj posteľnej bielizne) a platné aj pri ubytovaní iba na 1 noc.
Hinweise: Bezahlte Werbung.
Aktualisierung: 2. Februar 2019 mehr Infos...
Stadtteil: Spišská Kapitula (Seite 1/1) Seite anzeigen: 1