– gute Unterkunft zu günstigen Preisen –
Sprache:

Billige Unterkunft - Unter Hauska (Dolní Houska)

(Teil der Gemeinde Gross Blatzen)

Karte anzeigen der Unterkunft - Unter Hauska
Karte wird geladen...
PensionPension HotelHotel HütteHütte ErholungszentrumErholungszentrum PrivatunterkunftPrivatunterkunft LogierhausLogierhaus BergbaudeBergbaude CampingplatzCampingplatz
Teil der Gemeinde: Unter Hauska (Seite 1/1) Seite anzeigen: 1
?? %
+420 487 876 268, mob. +420 724 104 429, +420 606 319 285 EvaSukovska@seznam.cz
Appartement Pod Houskou [Vergrößern - neues Fenster]
5 0
Standort: V malebném Kokořínsku pod hradem Houska, na polosamotě u vedlejší silnice a rybníčku nedaleko okraje osady Dolní Houska, která je součástí obce Blatce. Na hrad Houska vede od penzionu modrá turistická značka 1,8 km. Vesnička Tubož (autobusová zastávka) 1,7 km.
Unterkunft: Apartmán v budově obecního úřadu a restaurace. Apartmán je 4-lůžkový (z toho 2 lůžka jsou na patrové posteli) s přistýlkou, skromně vybavený, s vlastní sprchou, WC a kuchyňským koutem (lednička, vařič, varná konvice, nádobí). Možnost stravování v místě pobytu, v obecní hospodě Pod Houskou. V hostinci je možnost připojení na WiFi. Budova dříve sloužila jako základní škola.
Preis: Celoročně: 3-5 osob v apartmánu 250 Kč/os/noc, jen 1-2 osoby 350 Kč/os/noc. Ceny jsou jsou konečné (obsahují i povlečení, rekreační poplatek a vytápění) a platné i při ubytování jen na 1 noc (i v hlavní sezóně).
Hinweise: Bezahlte Werbung.
Aktualisierung: mehr Infos...
Teil der Gemeinde: Unter Hauska (Seite 1/1) Seite anzeigen: 1