– gute Unterkunft zu günstigen Preisen –
Sprache:

Sportbaza Zaroslak, Worochta - Zarosľak

50 % (1)

Sportbaza Zaroslak (1.240 m), Worochta - Zarosľak

mob. +380 681 620 628, +380 938 034 482 (viber), +380 661 355 239 zarosljak@gmail.com
Sportbaza Zaroslak [Vergrößern - neues Fenster]
Standort: V Ukrajinských Karpatech v pohoří Čorná hora přímo pod horou Hoverla, již za hranicí Zakarpatské oblasti. V národním parku hluboko v lesích u horské říčky Prut, na polonině Zarosľak. Ze Zarosľaku vede nejkratší výstupová cesta na nejvyšší horu Ukrajiny - Hoverlu (2.061 m), výstup je možný po dvou značených trasách a trvá 2-3 hodiny. V okolí Zarosľaku je více značených tras, i cyklistických. Zaroslak leží 21 km od města Vorochta (zde vlak, autobus), nejsnadnější přístup je taxíkem (stávají např. u vlakového nádraží ve Vorochtě).
Unterkunft: Velká sportovní základna, po částečné rekonstrukci. Pokoje se společným i s vlastním soc. zařízením (teplá voda je však na pokoje dodávána jen při větším obsazení ubytovny). Pokoje mají vstup na terasu, z níž je krásný výhled na okolní hory. Možnost stravování (velká jídelna). Biliárd, velké stolní šachy. Před hotelem je prodejna suvenýrů, parkoviště.
Preis: Celoročně (léto i zima): pokoj se společným soc. zařízením 230 UAH/os/noc, pokoj s vlastní koupelnou 260 UAH/os/noc. Snídaně 100 UAH, oběd 117 UAH, večeře 100 UAH. Sauna (pro 7 osob) 400 UAH/hod. Za provedení rezervace příplatek 20 %. Za vjezd do Karpatské rezervace 20 UAH/os.
Adresse: Sportbaza Zarosľak (навчально-спортивна база Заросляк, turbáza Zaroslak Sportivny, Zaroslyak, Zarosljak), ulice Hoverljanska 31, Vorochta (Vorokhta, Worochta), okres Jaremča, Ivano-Frankivská oblast, Ukrajina.
Hinweise: Jazyky: ukrajinština, ruština. Poloha v mapě je přesná. Fotografie: Robert Vystrčil, 2010.
Aktualisierung: 1. September 2017 100 0
Diese Unterkunft weiterempfehlen:

Bewertungen von Unterkünften (Sportbaza Zaroslak, Worochta - Zarosľak)

Haben Sie Erfahrung mit dieser Unterkunft?
Bitte teilen Sie Ihre Erfahrungen mit anderen.

Ihre Meinung wäre für viele Menschen sehr hilfreich!

Bevor Sie eine Bewertung einfügen, müssen Sie sich anmelden.

50 %Robert (15. 8. 2012, 13.01)
Der Benutzer blieb hier von 28. August 2010 bis 30. August 2010.
Turbáza Zaroslak je stará sportovní socialistická základna. V posledních letech asi prošla rekonstrukcí, především co se týče vnitřních i vnějších maleb. Bylo zde poměrně čisto a nevyskytovaly se žádné plísně. V celém obrovském komplexu jsme v průběhu letních prázdnin byli ubytováni sami (přestože původně paní na recepci se nám snažila namluvit, že jsou plně obsazeni a nemají volné místo). V zimě to asi bývá jiné. Na pokoji jsme měli vlastní koupelnu, ale bez teplé vody (tu nám paní nechtěla pustit), a tak sprchovat jsme se museli ve společných sociálkách, kde teplá voda tekla. První noc jsme měli večeři a snídani, ale jako vzpomínka na školní kuchyni nám to stačilo a druhou noc jsme si uvařili jídlo z vlastních zásob. Před hotelem je několik stánků s různými suvenýry pro turisty. Obvykle zde též stává taxík nebo si jej alespoň můžete zavolat přes prodejce ve stánku. Moje zkušenost je z roku 2010.

Lokalisierung der Unterkunft

Unterkunft auf der Karte

Karte umschalten: OpenStreetMap | Google + StreetView
Karte wird geladen...
Karte wird geladen...
Von:   Nach: Sportbaza Zaroslak, Worochta - Zarosľak
Mautstraßen einbeziehen: ja nein
Street View wird geladen...