– gute Unterkunft zu günstigen Preisen –
Sprache:

Eko-budynok Butynar, Kosmatsch - Horischne

100 % (1)
mob. +380 676 720 848, +380 679 068 025 vikasofa3@gmail.com
Eko-budynok Butynar [Vergrößern - neues Fenster]
Standort: V krásné přírodě na okraji malé vesničky Kosmač ukryté v Pokutsko-Bukovinských Karpatech, v srdci národního parku Huculščyna. Nejbližší obchod 200 m, dobrá restaurace 3 km (v centru obce).
Unterkunft: Přízemní chalupa max. pro 6 osob vybudovaná v ekologickém stylu na krásném pozemku s dvěma vlastními rybníčky (v létě možnost koupání i rybolovu, vše v ceně). V chatě jsou 2 ložnice (2x2 lůžka), společenská místnost s kompletně vybavenou kuchyní (včetně myčky) a krbem, soc. zařízení (sprcha, WC, umyvadlo, fén) a terasa. Před chatou je velké dětské hřiště. Za poplatek možno využít saunu. Chalupa je k dispozici celá jedné skupině hostů, bez přítomnosti majitelů. Při objednávce předem gazdové ze sousedství hostům rádi připraví tradiční huculská jídla (často v peci na dřevu).
Preis: V ceně je i rybolov a vše s ním spojené! Celoročně: 2.500 UAH/dům/noc (tj. při 6 osobách 417 UAH/os/noc). Cena je konečná (včetně všech poplatků, povlečení i energií) a platí i při ubytování jen na 1 noc. Možnost dohody. Sauna 120 UAH/hod (max. 6 osob).
Adresse: Eko budynok Butynar (Еко-котедж Бутинар), osada Horishnye (Horišně), obec Kosmach (Kosmač), okres Kosiv, Ivano-Frankivská oblast, Ukrajina. Provozovatel: Василь Книшук.
WWW:
Hinweise: Jazyky: ukrajinština, ruština. Bezahlte Werbung.
Aktualisierung: 2. Mai 2018 6 0
Diese Unterkunft weiterempfehlen:

Bewertungen von Unterkünften (Eko-budynok Butynar, Kosmatsch - Horischne)

Haben Sie Erfahrung mit dieser Unterkunft?
Bitte teilen Sie Ihre Erfahrungen mit anderen.

Ihre Meinung wäre für viele Menschen sehr hilfreich!

Bevor Sie eine Bewertung einfügen, müssen Sie sich anmelden.

100 %Robert (25. 6. 2018, 15.05)
Der Benutzer blieb hier von 7. Mai 2018 bis 9. Mai 2018.
Opravdu krásné! Na Ukrajině jsme toho už procestovali hodně, navštívili několik hezkých ubytování, ale tuto dřevěnici zatím hodnotím nejvýš. Pochvalu si zaslouží jednak samotné stavební řešení (je vidět, že dům stavěla profi stavební firma, kvalitní přírodní materiály i rozvržení místností), tak i samotný majitel (nadšený patriot Kosmače a popularizátor okolní přírody, pomáhal se značením tras, rád vám udělá průvodce a stojí za to jeho služeb využít). Užijete si tu klid lesa, můžete plout na šlapadle po vlastním rybníčku atd. Negativum jsou okolní silnice. Do Kosmače vedou dvě příjezdové cesty, obě jsou zatím v katastrofálním stavu (prý se plánuje rekonstrukce té od Šešorů).
Preis-Leistungs-Verhältnis90 %Sauberkeit100 %Staff100 %Umgebung100 %

Lokalisierung der Unterkunft

Unterkunft auf der Karte

Karte umschalten: OpenStreetMap | Google + StreetView
Karte wird geladen...
Karte wird geladen...
Von:   Nach: Eko-budynok Butynar, Kosmatsch - Horischne
Mautstraßen einbeziehen: ja nein
Street View wird geladen...