– gute Unterkunft zu günstigen Preisen –
Sprache:

Villa Gardenia, Donovaly

Achtung: Werbung ist nicht auf dem neuesten Stand! Sie sehen einen Archiveintrag.

Die Anzeige wird aus historischen Gründen hier gelassen.

?? %
Villa Gardenia [Vergrößern - neues Fenster]
40
Standort: Na Donovaloch, v tichom prostredí v lokalite súkromných chát. Donovaly sa nachádzajú na pomedzí Národných parkov Nízke Tatry a Veľká Fatra. V obci sú lyžiarské strediská Nová Hoľa a Záhradište, Fun Aréna (bobová dráha, bangee trampolíny, lezecká stena, lanové centrum), Cykloaréna (25 cyklotrás v celkovej dĺžke 253 km), Habakuky (unikátna rozprávková dedinka pre malých i veľkých).
Unterkunft: Dom s dvanástimi 2- až 6-lôžkovými moderne zariadenými apartmánmi. Apartmány majú 1-3 obytné miestnosti a kúpelňu. V každom apartmáne je kuchynská linka so spotrebičmi. Súčasťou domu je spoločenská miestnosť s krbom, minibarom a detským kútikom, vhodná na usporiadanie priateľských stretnutí, osláv, spoločenských podujatí aj školení. V dome je lyžiareň. Možnosť raňajok aj polpenzie. Parkovisko pred domom je osvetlené a chránené kamerovým systémom.
Preis: Leto (7.4.-24.12.): apartmán 1-izbový pre 2 osoby 52 EUR/apartmán/noc, 1-izbový pre 4 osoby 72 EUR/apartmán/noc, 2-izbový (4 osoby) 80 EUR/apartmán/noc, 3-izbový (6 osôb) 90 EUR/apartmán/noc. Zima (7.1.-2.4.): apartmán 1-izbový pre 2 osoby 75 EUR/noc, 1-izbový pre 4 osoby 100 EUR/noc, 2-izbový (4 osoby) 115 EUR/noc, 3-izbový (6 osôb) 130 EUR/noc. Veľká noc (2.4.-7.4.): 60-104 EUR/apartmán/noc. Vianoce a Nový rok: 100-155 EUR/apartmán/noc. Silvester: 140-255 EUR/apartmán/noc. Rekreačný poplatok 0,50 EUR/os/noc. Zviera 16 EUR. Raňajky 7 EUR, polpenzia 14 EUR. Ceny platia pri ubytovaní na 2 a viac nocí.
Adresse: Villa Gardenia (Vila Gardenia), Vladimir Lazarov, Donovaly 1402, 976 39 Donovaly
Aktualisierung:
Diese Unterkunft weiterempfehlen:

Bewertungen von Unterkünften

Haben Sie Erfahrung mit dieser Unterkunft?
Bitte teilen Sie Ihre Erfahrungen mit anderen.

Ihre Meinung wäre für viele Menschen sehr hilfreich!

Bevor Sie eine Bewertung einfügen, müssen Sie sich anmelden.

Es gibt keine Bewertung dieser Unterkunft.

Lokalisierung der Unterkunft

Unterkunft auf der Karte

Karte umschalten: OpenStreetMap | Google + StreetView
Karte wird geladen...
Karte wird geladen...
Von:   Nach: Villa Gardenia, Donovaly
Mautstraßen einbeziehen: ja nein
Street View wird geladen...