– gute Unterkunft zu günstigen Preisen –
Sprache:

Touristische Herberge Renospond, Zderaz

90 % (1)
+420 469 321 282 (recepce), mob. +420 777 848 384 renospond@renospond.cz
Touristische Herberge Renospond [Vergrößern - neues Fenster]
55 0
Standort: V těsném sousedství hotelu Renospond, v pěkné přírodě na okraji lesa patřícího do přírodní rezervace Maštale, 600 m od okraje obce Zderaz na Vysočině. V lese za hotelem prochází cyklostezka Maštale, v blízkosti mnoho turistických cest skalními městy.
Unterkunft: Turistická ubytovna (depandance) se zázemím wellness hotelu, k němuž patří (viz samostatný inzerát). V ubytovně je 19 pokojů se společným soc. zařízením (sprchy a WC, zvlášť pro muže a ženy). Na pokojích je TV, některé pokoje jsou s balkónem. V přízemí budovy je obrovský dětský koutek (herna), společné posezení a wellness centrum s vířivkou, privátní saunou, masážemi, soláriem i posilovnou. Bezplatné WiFi. V budově hotelu (přes dvůr) se nachází restaurace (možnost snídaní, obědů i večeří) i zázemí pro konference. V areálu se nachází velký sportovní areál s koupalištěm a hřišti.
Preis: Ceny jsou včetně snídaně! Celoročně: 390 Kč/os/noc, přistýlka 300 Kč/noc. Večeře 170 Kč (děti do 12 let 90 Kč). Dětská postýlka 200 Kč/pobyt. Pes 100 Kč/noc. Rekreační poplatek 10 Kč/os/noc. Při pobytu jen na 1 noc +200 Kč/os. Ceny platí i při ubytování jen 1 osoby. Pro skupiny nad 10 osob na min. 3 noci slevy.
Adresse: Depandance hotelu Renospond - turistická ubytovna, Zderaz 119, 539 44 Proseč u Skutče. Odpovědná osoba: Sabina Shorná.
Hinweise: Bezahlte Werbung.
Aktualisierung:

Bewertungen von Unterkünften

Haben Sie Erfahrung mit dieser Unterkunft?
Bitte teilen Sie Ihre Erfahrungen mit anderen.

Ihre Meinung wäre für viele Menschen sehr hilfreich!

Bevor Sie eine Bewertung einfügen, müssen Sie sich anmelden.

90 % (25. 1. 2022, 17.09)
Der Benutzer blieb hier von 29. August 2021 bis 31. August 2021.
Jsem moc rád, že takový turistický hotel ještě existuje. Ubytování není žádný velký luxus, ale pokud nevadí chodit se sprchovat mimo pokoj, tak vše ostatní bylo fajn. V pokoji bylo poměrně dost místa a bylo tu uklizeno. Byli jsme tu ubytováni více rodin zaráz a super byla velká (a dobře odhlučněná) dětská herna v přízemí, kde se děti parádně zabavily. V sousední budově zázemí recepce a cenově příznivé restaurace. Za nemnoho peněz hodně muziky:)
Preis-Leistungs-Verhältnis100 %Sauberkeit80 %Staff90 %Umgebung80 %Essen80 %

Lokalisierung der Unterkunft

Unterkunft auf der Karte

Karte umschalten: OpenStreetMap | Google + StreetView
Karte wird geladen...
Karte wird geladen...
Von:   Nach: Touristische Herberge Renospond, Zderaz
Mautstraßen einbeziehen: ja nein
Street View wird geladen...