– gute Unterkunft zu günstigen Preisen –
Sprache:

Táborisko pod Krížom - Lodičkáreň, Nový Život - Eliášovce

?? %

Táborisko pod Krížom - Lodičkáreň, Nový Život - Eliášovce

mob. +421 949 009 488 lodickaren@gmail.com
Táborisko pod Krížom - Lodičkáreň [Vergrößern - neues Fenster]
50 0
Standort: V romantickom prostredí pri lesíku na brehu Malého Dunaja, 2,5 km od dediny Eliášovce (1,8 km od hlavnej cesty).
Unterkunft: Kemp (táborisko, vodácka základňa) s možnosťou stanovania, ubytovania v chatkách (vínnych sudoch) a príjemným občerstvením. Pre ubytovanie ponúkame: sud základný (vínny sud prerobený na 4-postelové pričňové ubytovanie, potrebná vlastná karimatka), sud stlaný (2-posteľový s postelami a perinami), podsadový stan (16x skautský stan s drevenou podsadou a 2 posteľami), indiánske teepee (8 miest s vlastným ohniskom, bez postelí). V kempe sú sprchy s teplou vodou, toalety. Bufet s remeselným pivom, polievkami a inými dobrotami. Riečne pláže. Požičovňa viac ako sto plavidiel a vodáckej výstroje na splavovanie Malého Dunaja. Kemp je v prevádzke cca od 30.4. do 15.9.
Preis: Celá sezóna: stan 7 EUR/os/noc, karavan 6 EUR/os/noc (+elektrina 10 EUR/noc), sud základný 9 EUR/os/noc (aj pri ubytovaní iba 1 osoby), sud ustlaný (max. 2 osoby) 50 EUR/sud/noc (vrátane posteľnej bielizne), podsadový stan (max. 2 osoby) 20 EUR/stan/noc, teepee (max. 8 osôb) 75 EUR/noc. Parkovanie 6 EUR/auto/noc. Ceny sú konečné (vrátane všetkých poplatkov) a platné aj pri ubytovaní iba na 1 noc.
Adresse: Lodenica a táborisko pod Krížom (U Matisa) - Lodičkáreň, pri Malom Dunaji, 930 38 Nový Život - Eliášovce. Prevádzkovateľ: FUNDUS SERVIS, s. r. o., Hviezdoslavov. Kontaktná osoba: Peter Čubík.
Aktualisierung:
Video: Splav Malého Dunaja: Eliášovce - Jelka

Bewertungen von Unterkünften

Haben Sie Erfahrung mit dieser Unterkunft?
Bitte teilen Sie Ihre Erfahrungen mit anderen.

Ihre Meinung wäre für viele Menschen sehr hilfreich!

Bevor Sie eine Bewertung einfügen, müssen Sie sich anmelden.

Es gibt keine Bewertung dieser Unterkunft.

Lokalisierung der Unterkunft

Unterkunft auf der Karte

Karte umschalten: OpenStreetMap | Google + StreetView
Karte wird geladen...
Karte wird geladen...
Von:   Nach: Táborisko pod Krížom - Lodičkáreň, Nový Život - Eliášovce
Mautstraßen einbeziehen: ja nein
Street View wird geladen...