– gute Unterkunft zu günstigen Preisen –
Sprache:

Gästehaus Svätopluk ***, Liptovská Osada - Korytnica-kúpele

?? %
mob. +421 917 586 092, +421 948 870 202 info@hotelkorytnica.sk
Gästehaus Svätopluk *** [Vergrößern - neues Fenster]
148 0
Standort: V kľudnej kúpeľnej osade Korytnica, uprostred lesa v nádhernej prírode národného parku Nízke Tatry, v blízkosti minerálnych prameňov. Možnosť návštevy malej farmy s koňmi. Výborné východisko pre pešiu turistiku. Lyžiarske stredisko Donovaly iba 5 km. Kúpenie vo vodnom svete Gothal v Liptovskej Osade 10 km.
Unterkunft: Penzión s komfortnými izbami, kaviarňou a reštauráciou s celoročnou prevádzkou. Izby sú 2- až 10-lôžkové, na každej izbe je vlastná kúpeľňa, TV a WiFi pripojenie. Spoločenská miestnosť s doskovými hrami pre deti. Pred penziónom je terasa s príjemným posedením a výhľadom na detské ihrisko s pieskoviskom. Možnosť prenájmu na letné tábory pre deti a školy v prírode, k dispozícii aj 28-lôžková turistická časť v podkroví. Ponúkame baby-sitting a služby kvalifikovaných animátorov. Organizujeme firemné akcie s cateringom a kultúrnym programom. Bezplatné parkovisko. Požičovňa áut a bicyklov.
Preis: Leto: 4 osoby 17,50 EUR/os/noc, 3 osoby 20 EUR/os/noc, 2 osoby 22,50 EUR/os/noc, 1 osoba 30 EUR/noc. Zima: 3 osoby 21,70 EUR/os/noc, 2 osoby 25 EUR/os/noc, 1 osoba 35 EUR/noc. Dieťa do 3 rokov bez nároku na lôžko zdarma. Raňajky 7 EUR. Poplatok obci 1 EUR/os/noc. Ceny sú platné pri ubytovaní na 2 a viac nocí.
Adresse: Penzión Svätopluk (tiež Hotel Korytnica), Korytnica 669, 034 75 Liptovska Osada. Prevádzkovateľ: FashionEO s.r.o. Kontaktná osoba: Pavel Tribula.
Hinweise: Bezahlte Werbung.
Aktualisierung:
Diese Unterkunft weiterempfehlen:
Video: Pri penzióne Svätopluk

Bewertungen von Unterkünften

Haben Sie Erfahrung mit dieser Unterkunft?
Bitte teilen Sie Ihre Erfahrungen mit anderen.

Ihre Meinung wäre für viele Menschen sehr hilfreich!

Bevor Sie eine Bewertung einfügen, müssen Sie sich anmelden.

Es gibt keine Bewertung dieser Unterkunft.

Lokalisierung der Unterkunft

Unterkunft auf der Karte

Karte umschalten: OpenStreetMap | Google + StreetView
Karte wird geladen...
Karte wird geladen...
Von:   Nach: Gästehaus Svätopluk ***, Liptovská Osada - Korytnica-kúpele
Mautstraßen einbeziehen: ja nein
Street View wird geladen...