– gute Unterkunft zu günstigen Preisen –
Sprache:

Gästehaus Italia, Kráľovský Chlmec

95 % (1)
+421 566 284 981, mob. +421 905 262 067 penzionitalia@gmail.com
Gästehaus Italia [Vergrößern - neues Fenster]
52
Standort: V centre Kráľovského Chlmca, významného historického mesta v Medzibodroží. Nad mestom je zrúcanina hradu Csonkavár zo 16. storočia a pri ňom historická Pivnica Petra Perényiho (vináreň). Vlaková stanica Pribeník 3,3 km (trať Košice - Čierna nad Tisou). V období vinobrania sa v Kráľovskom Chlmci koná Medzibodrožský kultúrny festival.
Unterkunft: Penzión zariadený v talianskom štýle, s reštauráciou a letným bazénom. V penzióne je 25 dvojposteľových izieb a 1 dvojlôžkový apartmán. Všetky izby sú vybavené kúpeľňou (sprcha, WC) a TV-SAT. V spodnej časti penziónu je bar, pizzeria a reštaurácia. Na dvore sú garáže, uzavreté parkovisko, kryté posedenie (altánok s grilovaním) a bazén. Konferenčná miestnosť, fax a internetové pripojenie. Hosťom môžme sprostredkovať agroturistiku, jazdenie na koňoch v blízkej dedine aj návštevu pivnice s ochutnávkou tokajského vína.
Preis: Celoročne: 2-posteľová izba 40 EUR/izba/noc, 2-lôžkový apartmán 50 EUR/apartmán/noc. Raňajky 5 EUR. Parkovanie vo dvore 2 EUR/noc. Rekreačný poplatok 0,35 EUR/os/noc. Ceny sú vrátane DPH, posteľnej bielizne aj energií a platné aj pri ubytovaní iba na 1 noc.
Adresse: Penzion Italia, Hlavná 712, 077 01 Kráľovský Chlmec. Prevádzkovateľ: M.F.S., spol. s.r.o., Kráľovský Chlmec. Majitel penzionu: MUDr. Andrej Bánhegyi. Kontaktná osoba: Annamária Bánhegyi.
Hinweise: Fotografie: Robert Vystrčil + penzion Italia.
Aktualisierung:

Bewertungen von Unterkünften

Haben Sie Erfahrung mit dieser Unterkunft?
Bitte teilen Sie Ihre Erfahrungen mit anderen.

Ihre Meinung wäre für viele Menschen sehr hilfreich!

Bevor Sie eine Bewertung einfügen, müssen Sie sich anmelden.

95 % (5. 5. 2014, 12.34)
Der Benutzer blieb hier von 26. April 2014 bis 27. April 2014.
Penzion je velmi hezký, čistý a v ubytovacích prostorech se linula velmi příjemná jemná vůně. Pokoj je vybaven poměrně luxusně, postel je s pohodlnou matrací i s polštářem s paměťové pěny. V koupelně byl masážní sprchový kout, v němž bylo možné pustit si i rádio. Zaujala nás i velmi netradičně designově řešená vodní baterie. Restaurace je též pěkná, především její terasa, která vhodná k příjemnému posezení u kávy či u vína. Dojem nám trochu pokazil číšník, který nebyl příliš příjemný. Zato pan majitel, kterého jsme pravděpodobně též potkali, byl velmi milý a ochotně nám vysvětloval funkci dálkového ovladače brány u parkoviště. Dokonce se snažil i o češtinu, což jsme považovali za přátelské gesto. Köszönöm!

Lokalisierung der Unterkunft

Unterkunft auf der Karte

Karte umschalten: OpenStreetMap | Google + StreetView
Karte wird geladen...
Karte wird geladen...
Von:   Nach: Gästehaus Italia, Kráľovský Chlmec
Mautstraßen einbeziehen: ja nein
Street View wird geladen...