– gute Unterkunft zu günstigen Preisen –
Sprache:

Gästehaus Edelstein, Petersdorf

?? %
mob. +420 737 350 453 lozert@seznam.cz
Gästehaus Edelstein [Vergrößern - neues Fenster]
13
Standort: V klidné horské vesničce Petrovice na rozhraní Jeseníků a Osoblažska, pod svahy Biskupské kupy (890 m) s rozhlednou. Dobré podmínky pro běžkaře, cyklisty a houbaře. 100 m od penzionu je lyžařský vlek o délce 500 m. Stravování za výhodné ceny v místní restauraci. Autobusová zastávka přímo u penzionu, vlak Jindřichov ve Slezsku 8,5 km. Zlaté Hory 11 km (lyžařský svah se čtyřsedačkovou lanovkou, v létě čtyřkolky, závody v rýžování zlata ve skanzenu Zlatorudné mlýny, slavnosti lapků z Drakova). Osoblažská úzkokolejka 15 km. V Petrovicích se koná lednový myslivecký ples, valentýnská a velikonoční zábava.
Unterkunft: Penzion rodinného typu s kapacitou 13 osob ve 2 apartmánech (1x7 lůžek s vlastním kuchyňským koutem, 1x4 lůžka) a 1 pokoji (1x2 lůžka). Každý pokoj či apartmán má vlastní koupelnu a WC. Společná plně vybavená kuchyňka, společenská místnost s TV, DVD, WiFi a terasou. Možnost snídaní. Možnost pořádat oslavy, svatby i firemní akce. Možnost jízdy na koni. Jsme držiteli značky JESENÍKY originální produkt.
Preis: 2-lůžkový pokoj a 4-lůžkový apartmán: 2 a více nocí 330 Kč/os/noc, jen 1 noc 370 Kč/os. Apartmán s kuchyňským koutem: 2 a více nocí 350 Kč/os/noc, jen 1 noc 400 Kč/os. Děti do 1 roku zdarma, 1-3 roky 150 Kč/noc. Pes 70 Kč/noc. Snídaně 80 Kč. Ceny jsou konečné (obsahují i rekreační poplatek, povlečení a veškeré energie) a platí celoročně, i při ubytování jen 1 osoby.
Adresse: Penzion Edelstein (penzion Edelštejn, penzion Edelštajn), Jan a Kateřina Lozertovi, Petrovice 179, 793 84 Petrovice
WWW:
Hinweise: Bezahlte Werbung.
Aktualisierung: 2. Juli 2019
Diese Unterkunft weiterempfehlen:

Bewertungen von Unterkünften

Haben Sie Erfahrung mit dieser Unterkunft?
Bitte teilen Sie Ihre Erfahrungen mit anderen.

Ihre Meinung wäre für viele Menschen sehr hilfreich!

Bevor Sie eine Bewertung einfügen, müssen Sie sich anmelden.

Es gibt keine Bewertung dieser Unterkunft.

Lokalisierung der Unterkunft

Unterkunft auf der Karte

Karte umschalten: OpenStreetMap | Google + StreetView
Karte wird geladen...
Karte wird geladen...
Von:   Nach: Gästehaus Edelstein, Petersdorf
Mautstraßen einbeziehen: ja nein
Street View wird geladen...