– gute Unterkunft zu günstigen Preisen –
Sprache:

Motorest Milka, Ubľa

?? %
mob. +421 917 701 593 (prevádzkárka), +421 905 845 869 (prevádzka) ppiptova@gmail.com
Motorest Milka [Vergrößern - neues Fenster]
18 0
Standort: V krásnej prírode na pomedzí Bukovských vrchov a Vihorlatu na úplnom východe Slovenska, 1,7 km od hraničného priechodu na Ukrajinu (Ubľa - Malyj Bereznyj). Obchod s potravinami priamo v motoreste. Možnosť turistiky so sprievodcom, cykloturistika, zber hribov, poľovačky atď. Centrum dediny Ubľa 1,3 km, mesto Snina 23 km. Ukrajinská vlaková stanica Malyj Bereznyj 5 km (krásna trať na ukrajinský Semmering, možná aj preprava bicyklov).
Unterkunft: Rodinný penzión s kapacitou 12 lôžok + 6 prístelok v 2 izbách a 3 apartmánoch. Podkrovné izby (2x): 3-lôžková izba s TV, soc. zariadenie na chodbe. Apartmán Comfort (1x): 2-lôžkový (2 oddelené postele), s TV, sprchou, WC, klimatizáciou a balkónom. Apartmán Deluxe (2x): manželská posteľ, TV, WC, vaňa, klíma, chladnička, gauč, kozub. Spoločenská miestnosť s TV a kútikom pre spoločenské hry. Reštaurácia, bar, letná terasa, možnosť spoločenských akcií pre skupiny do 30 osôb. Vonkajší altánok s možnosťou grilovania. Strážené parkovacie miesto v areáli motorestu.
Preis: Izby: 3-lôžkové podkrovné 12 EUR/os/noc, zapožičanie chladničky 4 EUR/noc, cena je platná aj pri ubytovaní iba 1 osoby na izbe. Apartmány (2-lôžkové): Comfort (2 oddelené postele) 35 EUR/apartmán/noc, Deluxe (manželská postel) 45 EUR/apartmán/noc. Prístelka 8 EUR/noc. Rekreačný poplatok 0,35 EUR/os/noc. Pri skupinovom ubytovaní poskytujeme zľavy. Ceny sú platné celoročne, aj pri ubytovaní iba na 1 noc. Pre neubytovaných parkovné 3 EUR/deň, sprcha 2,50 EUR. Prenájom altánku (posedenie, grilovanie, oslavy) 20 EUR/deň.
Adresse: Motorest Milka (motel **, penzión), Ing. Jaroslav Pipta, Ubľa 279, 067 73 Ubľa. Majiteľ: MB-TOP, s.r.o., Sobrance. Prevádzkárka motorestu: Mgr. Patrícia Babič Piptová.
WWW:
Aktualisierung:
Diese Unterkunft weiterempfehlen:

Bewertungen von Unterkünften

Haben Sie Erfahrung mit dieser Unterkunft?
Bitte teilen Sie Ihre Erfahrungen mit anderen.

Ihre Meinung wäre für viele Menschen sehr hilfreich!

Bevor Sie eine Bewertung einfügen, müssen Sie sich anmelden.

Es gibt keine Bewertung dieser Unterkunft.

Lokalisierung der Unterkunft

Unterkunft auf der Karte

Karte umschalten: OpenStreetMap | Google + StreetView
Karte wird geladen...
Karte wird geladen...
Von:   Nach: Motorest Milka, Ubľa
Mautstraßen einbeziehen: ja nein
Street View wird geladen...