– gute Unterkunft zu günstigen Preisen –
Sprache:

Maringotka Borová šiška, Vyškovec - Vlčí

82 % (6)

Maringotka Borová šiška (690 m), Vyškovec - Vlčí

mob. +420 731 527 573 siska.vlese@gmail.com
Maringotka Borová šiška [Vergrößern - neues Fenster]
4 0
Standort: Na samotě na slunné louce na hřebeni Bílých Karpat, na místě s krásným výhledem do okolí, u osady Vyškovec, poblíž rezervace Ve Vlčí. Kolem prochází červená turistická značka po česko-slovenské hranici z rozcestí Pod Kykulou na vrchol Machnáč (771 m). Nejbližší autobusová zastávka Vyškovec Hribovny, točna 3,1 km. Okolí nabízí přírodní krásy Bílých Karpat, rozhlednu na Velkém Lopeníku, v zimě je v provozu sjezdovka na Mikulčině vrchu. Za obchody nejlépe do Starého Hrozenkova.
Unterkunft: Skromně vybavená útulna (maringotka) pro milovníky ticha a bělokarpatské přírody, zaizolovaná a nově zrekonstruovaná v roce 2018. Slouží jako bezpečný ukrýt před přírodními živly během provozování turistiky. V maringotce je malá kuchyňka, plynový sporák, kamínka a solární osvětlení. Voda se bere ze studánky, jako WC poslouží kadibouda. Možnost dobíjení telefonu či drobné elektroniky ze solárního systému. Na spaní prostorné ležení a gauč, celkově pro 2-4 osoby, nutné jsou vlastní spacáky. Okolní velký pozemek s loukou a lesíkem vám zajistí dostatečné soukromí. Za večerů strávených u ohně si zajisté odpočinete od civilizace. Pro větší skupiny také možnost stanování na pozemku. Dřevo je připravené, možno si jej i nasbírat ve vlastním lese. Pobyt se psem s vlastním pelíškem. Ubytování je možné celoročně.
Preis: Odměna za poskytnutí útulny je formou dobrovolného příspěvku, případně si po dohodě s majitelkou můžete svůj pobyt i odpracovat na údržbě objektu. Pevnou platbou je pouze 50 Kč/os za poskytnutí čistých prostěradel, pokud si nedovezete svá vlastní. Úklid útulny zajišťují sami návštěvníci.
Adresse: Maringotka Borová šiška, Vyškovec - Ve Vlčí, na hřebeni. Provozovatel: Anna Kovářová, Rejchartice.
Hinweise: Bezahlte Werbung.
Aktualisierung:

Bewertungen von Unterkünften

Haben Sie Erfahrung mit dieser Unterkunft?
Bitte teilen Sie Ihre Erfahrungen mit anderen.

Ihre Meinung wäre für viele Menschen sehr hilfreich!

Bevor Sie eine Bewertung einfügen, müssen Sie sich anmelden.

90 % (3. 5. 2024, 18.53)
Der Benutzer blieb hier von 30. April 2024 bis 2. Mai 2024.
Maringotka byla čistá, skvěle vybavená, moc se nám líbil tenhle nápad založen na vzájemné důvěře. Byla zde potravinová banka, kde můžete najít rýži, těstoviny a podobně. Též velké množství čajů, káv a koření. Olej i ocet taktéž nechybeli a dokonce tam bylo i sádlo. V lesíku je úžasná stromová houpačka a příroda naprosto okouzlující. Moc doporučujeme:) určitě tam nejsme naposled.
Maringotka Borová šiška, Vyškovec - Vlčí [Vergrößern - neues Fenster] Maringotka Borová šiška, Vyškovec - Vlčí [Vergrößern - neues Fenster] Maringotka Borová šiška, Vyškovec - Vlčí [Vergrößern - neues Fenster] Maringotka Borová šiška, Vyškovec - Vlčí [Vergrößern - neues Fenster] Maringotka Borová šiška, Vyškovec - Vlčí [Vergrößern - neues Fenster] Maringotka Borová šiška, Vyškovec - Vlčí [Vergrößern - neues Fenster]
Preis-Leistungs-Verhältnis90 %Sauberkeit70 %Staff70 %Umgebung100 %
40 % (10. 4. 2024, 22.26)
Zarezervovala jsem si ubytování na 1 noc se psem a pro 1 osobu. Paní mi rezervaci potvrdila. Pak si to asi rozmyslela a další den mi napsala, že bohužel maringotka je obsazená, ale mohu se obrátit na provozovatele útulny a je nedaleko od maringotky. Nabyla jsem dojmu, že jsem nebyla pro paní vhodný zákazník( 1 osoba, 1 noc a 1 pes).
100 % (28. 5. 2022, 09.42)
Der Benutzer blieb hier von 22. Mai 2022 bis 25. Mai 2022.
Báječné ubytování pro skromné lidi uprostřed krásné přírody. Velmi účelně zařízeno.
Preis-Leistungs-Verhältnis100 %Sauberkeit100 %Staff100 %Umgebung100 %Essen100 %
100 % (24. 8. 2021, 09.23)
Der Benutzer blieb hier von 15. August 2021 bis 22. August 2021.
Nádherná, útulná maringotka, ve které lze nalézt vše, co k pobytu v přírodě potřebujete. Ohniště i studánka poblíž, okolní příroda dech beroucí! S majitelkou probíhala vynikající komunikace, vše vysvětlila přes e-mail, SMSky a v klidu mi změnila termín. Moc jsem si to v Bílých Karpatech a maringotce Borová Šiška užila a rozhodně se na toto kouzelné místo budu vracet.
Maringotka Borová šiška, Vyškovec - Vlčí [Vergrößern - neues Fenster] Maringotka Borová šiška, Vyškovec - Vlčí [Vergrößern - neues Fenster] Maringotka Borová šiška, Vyškovec - Vlčí [Vergrößern - neues Fenster] Maringotka Borová šiška, Vyškovec - Vlčí [Vergrößern - neues Fenster]
Preis-Leistungs-Verhältnis100 %Sauberkeit100 %Staff100 %Umgebung100 %
(20. 6. 2021, 21.40)
Dobrý den. Dne 17.2,2021 jsme si s paní majitelkou domluvili ubytování v termínu 21.6 až 25.6. Domluvili jsme se, termín zarezervovali a dohodli, že týden před příjezdem se spojíme a domluvíme čas příjezdu. No.. paní nezvedá telefony, na emaily neodpovídá.. Zvládl bych pochopit mnoho věcí, ale nastolení ignoru vážně ne.
Umgebung50 %Essen50 %
80 % (1. 11. 2019, 22.07)
Útulná, teplá maringotka a nádherná příroda. Byli jsme spokojeni.
Preis-Leistungs-Verhältnis100 %Sauberkeit70 %Umgebung100 %

Lokalisierung der Unterkunft

Unterkunft auf der Karte

Karte umschalten: OpenStreetMap | Google + StreetView
Karte wird geladen...
Karte wird geladen...
Von:   Nach: Maringotka Borová šiška, Vyškovec - Vlčí
Mautstraßen einbeziehen: ja nein
Street View wird geladen...