– gute Unterkunft zu günstigen Preisen –
Sprache:

Hotel Konsul ***, Gmünd-Bahnhof

Achtung: Werbung ist nicht auf dem neuesten Stand! Sie sehen einen Archiveintrag.

Die Anzeige wird aus historischen Gründen hier gelassen.

99 % (1)
Hotel Konsul *** [Vergrößern - neues Fenster]
45 0
Standort: V Českých Velenicích, v centru města, 250 m od řeky Lužnice a česko-rakouské hranice. České Velenice tvoří městskou aglomeraci s rakouským okresním městem Gmünd a jsou známy jako město zeleně, alejí a parků. Vlaková stanice České Velenice 700 m. Aquapark Gmünd 1 km. Okolí vhodné k vyjížďkám na kolech či procházkám, koupání (nedaleké pískovny), sběru hub či lesních plodin.
Unterkunft: Hotel s kapacitou 45 lůžek v pokojích (1- až 3-lůžkových) a dvoupokojových apartmánech (4-lůžkových). V každém pokoji a apartmánu je koupelna (toaleta, sprchový kout), některé pokoje mají kuchyňku. Hotelový bar s wifi a TV. V hotelu je wellness a fitness centrum (masáže, pedikúra, solárium, solná jeskyně, hřiště na tenis, stolní tenis, posilovna). Možnost zapůjčení kola nebo auta. V objektu se nachází čínská restaurace Zlatý drak s venkovním posezením pod pergolou (možnost stravování). Hotel je vhodný pro semináře a školení (do 28 osob).
Preis: Celoročně: 1-lůžkový pokoj 495 Kč/noc (při ubytování jen na 1 noc 550 Kč), 2-lůžkový 605 Kč/pokoj/noc (jen 1 noc 751 Kč/pokoj), 3-lůžkový 715 Kč/pokoj/noc (jen 1 noc 880 Kč/pokoj), apartmán 1.375 Kč/apartmán/noc (jen 1 noc 1.320 Kč/apartmán). Ceny jsou včetně DPH. Rekreační poplatek městu České Velenice 4 Kč/os/noc. Příplatek za pokoj s kuchyňkou 110 Kč/noc.
Adresse: Hotel Konsul *** (nesprávně i jako hotel Konzul), Jiří Kovář, třída Československých legií 1, 378 10 České Velenice
Aktualisierung:

Bewertungen von Unterkünften

Haben Sie Erfahrung mit dieser Unterkunft?
Bitte teilen Sie Ihre Erfahrungen mit anderen.

Ihre Meinung wäre für viele Menschen sehr hilfreich!

Bevor Sie eine Bewertung einfügen, müssen Sie sich anmelden.

99 % (21. 1. 2013, 11.01)
Pokoje čisté, vše naprosto dezinfikované a řádně uklizené. Ačkoli je to ve středu Velenic, je tam absolutně dbáno na bezpečnost, jak v hotelu tak na hotelovém parkovišti jsou všude kamery. K hotelu patří malé ale zajímavé muzeum, pohodlná kavárna, půjčovna kol atd. Nepojedete domů nespokojeni, určitě se vám tam bude líbit také.

Lokalisierung der Unterkunft

Unterkunft auf der Karte

Karte umschalten: OpenStreetMap | Google + StreetView
Karte wird geladen...
Karte wird geladen...
Von:   Nach: Hotel Konsul ***, Gmünd-Bahnhof
Mautstraßen einbeziehen: ja nein
Street View wird geladen...