– gute Unterkunft zu günstigen Preisen –
Sprache:
Brněnská přehrada

Bauernhof u Vojtků, Křižánky

?? %

Bauernhof u Vojtků (615 m), Křižánky

mob. +420 777 075 055 zdenek.vojtek@seznam.cz
Bauernhof u Vojtků [Vergrößern - neues Fenster]
30 0
Standort: V malebných Moravských Křižánkách na Vysočině, na břehu Kyšperského rybníka s čistou lesní vodou (možnost koupání, rybaření, v zimě bruslení). Okolí je výborné pro běžecké lyžování (strojově upravované trasy), turistiku a cykloturistiku, horolezectví (Devět skal, Čtyři palice, Dráteničky), jízdu na koni i sběr hub a borůvek. Tenisový kurt, fotbalové hřiště, lezecká stěna 100 m. Obchod v centru Křižánek 300 m.
Unterkunft: Farma se soukromou pláží a ubytováním až pro 30 hostů ve 2 chaloupkách, mobilheimu, pokojích a apartmánech. Společenská místnost s terasou, plně vybavená kuchyně, pračka, TV, ozvučení. Venkovní posezení s výhledem na rybník, dětské hřiště, ohniště, lodička, WiFi po celé farmě i na rybníku. Ovečky, kozy a další zvířátka. Mobilheim (4 lůžka): 3 pokoje (2x1, 1x2 lůžka), kuchyňka, koupelna, obývák s krbem, topení, jen mimo zimu. Chaloupky (apartmány 2x 8-lůžkový): v každém apartmánu jsou 3 ložnice (2x2, 1x4 lůžka), vybavená kuchyně, koupelna, WC, samostatný vstup. Apartmán v budově (10 lůžek): 3 pokoje, kuchyňka, koupelna, WC.
Preis: Mobilheim: 400 Kč/os/noc, min. 2 osoby. Chaloupky: 500 Kč/os/noc, min. 2 osoby (může být více nezávislých skupin). Apartmán v budově: 600 Kč/os/noc. Malé děti bez lůžka 200 Kč/noc. Při ubytování pouze na 1 noc +200 Kč/os, na 2-4 noci +100 Kč/os/noc. Silvestr a Velikonoce +100 Kč/os/noc. Zimní vytápění 100 Kč/os/noc. Pes 200-300 Kč/noc. Ceny jsou konečné (obsahují i rekreační poplatek, povlečení, energie i půjčení lodiček).
Adresse: Farma u Vojtků, Moravské Křižánky 171, 592 02 Křižánky. Provozovatel: Ing. Zdeněk Vojtek.
Hinweise: Bezahlte Werbung.
Aktualisierung:
Video: Letecký pohled na Kyšperský rybník, farmu a okolí

Bewertungen von Unterkünften

Haben Sie Erfahrung mit dieser Unterkunft?
Bitte teilen Sie Ihre Erfahrungen mit anderen.

Ihre Meinung wäre für viele Menschen sehr hilfreich!

Bevor Sie eine Bewertung einfügen, müssen Sie sich anmelden.

Es gibt keine Bewertung dieser Unterkunft.

Lokalisierung der Unterkunft

Unterkunft auf der Karte

Karte umschalten: OpenStreetMap | Google + StreetView
Karte wird geladen...
Karte wird geladen...
Von:   Nach: Bauernhof u Vojtků, Křižánky
Mautstraßen einbeziehen: ja nein
Street View wird geladen...