– gute Unterkunft zu günstigen Preisen –
Sprache:

Berghotel Lomy - chatová osada, Horná Ves - Lômy

?? %

Berghotel Lomy - chatová osada (560 m), Horná Ves - Lômy

+421 465 492 070, mob. +421 907 181 207 hotellomy@gmail.com
Berghotel Lomy - chatová osada [Vergrößern - neues Fenster]
244 0
Standort: V nitru pohorí Vtáčnik, v prekrásnej horskej prírode Hornoveskej doliny nedaleko obce Horná Ves, na modrom turistickom chodníku. Okolie je vhodné pre turistické výlety (výstup na horu Vtáčnik 1.346 m po turistickom chodníku Ponitrianskej magistrály 3,5 hod.). Lyžovanie: Ski Centrum Horná Ves 500 m, Ski Blanc - Ostrý Grúň 32 km. Termálne kúpalisko Chalmová 18 km.
Unterkunft: Horský hotel v prírode s chatovou osadou, bazénom, športoviskami a zábavou pre deti. V hlavnej budove hotela sú 2- až 5-lôžkové izby s vlastnou kúpeľňou a balkónom. V chatovej osade (kapacita 112 osôb) je 16 zrubových chatiek. Každá chatka je pre 7 osôb, s vlastným soc. zariadením. Stravovanie v klimatizovanej jedálni pri vopred dohodnutej objednávke (reštaurácia nie je v stálej prevádzke). Vonku je ohnisko, bazén, antukové a travnaté ihrisko, detské preliezačky. Vhodné pre školy v prírode, detské výlety, individuálne a skupinové rekreácie, športové sústredenia.
Preis: Chatky: 21 EUR/os/noc. Hotel: 25 EUR/os/noc. Stravovanie: raňajky 8 EUR (deti do 12 rokov 6 EUR), obed 9 EUR (deti 8 EUR, balíček na obed na túru 7 EUR), večera 7-9 EUR (deti 6-8 EUR). Posteľná bielizeň je v cene. Ceny sú platné pri ubytovaní 2 a viac osôb na 2 a viac nocí. Zľavy pre skupinové pobyty.
Adresse: Horský hotel a chatová osada Lomy (bývalé rekreačné stredisko Medika-Lomy), Hornoveská dolina - Lômy 455, 972 48 Horná Ves. Prevádzkovateľ: Bombovo, cestovná kancelária s.r.o., Nitra. Kontaktná osoba: Mgr. Patrícia Mlyneková.
Aktualisierung:
Video: Hotel Lomy v nádherných lesoch Vtáčnika

Bewertungen von Unterkünften

Haben Sie Erfahrung mit dieser Unterkunft?
Bitte teilen Sie Ihre Erfahrungen mit anderen.

Ihre Meinung wäre für viele Menschen sehr hilfreich!

Bevor Sie eine Bewertung einfügen, müssen Sie sich anmelden.

Es gibt keine Bewertung dieser Unterkunft.

Lokalisierung der Unterkunft

Unterkunft auf der Karte

Karte umschalten: OpenStreetMap | Google + StreetView
Karte wird geladen...
Karte wird geladen...
Von:   Nach: Berghotel Lomy - chatová osada, Horná Ves - Lômy
Mautstraßen einbeziehen: ja nein
Street View wird geladen...