– gute Unterkunft zu günstigen Preisen –
Sprache:

Chatová osada Uniza, Zuberec - Brestová

?? %

Chatová osada Uniza (850 m), Zuberec - Brestová

mob. +421 918 117 442 zuberec@uniza.sk
Chatová osada Uniza [Vergrößern - neues Fenster]
96 0
Standort: V horskom prostredí v zubereckých lesoch pod Roháčmi, 1 km od skanzenu v Brestovej a 3 km od Zuberca. Ideálne miesto pre nástup na turistické trasy, cykloturistiku, v zimnom období pre lyžovanie (strediská Zverovka, Mojtín, Janovky). Liptovský Mikuláš (aquapark Tatralandia) 38 km.
Unterkunft: Chatová osada Žlinskej univerzity pre širokú verejnosť. V stredisku je 16 chát (v každej 4 lôžka + 2 prísteľky). V každej chate je vlastné soc. zariadenie (WC, sprcha, umývadlo), spoločenská miestnosť s TV, malý kuchynský kút (chladnička) a dve spálne (každá je 2-lôžková). V areáli je reštaurácia, športoviská, ohnisko, gril, fínska sauna. Vhodné miesto pre rodinný pobyt s deťmi, poriadanie školení, kurzov, firemných stretnutí, detských táborov, športových sústredení, lyžiarskych zájazdov.
Preis: Pôvodná chata: 4 osoby 84 EUR/chata/noc (pri objednaní polpenzie iba 76 EUR/chata/noc), prísteľka 11 EUR/noc. Zrekonštruovaná chata: 4 osoby 134 EUR/chata/noc (pri objednaní polpenzie iba 112 EUR/chata/noc), prísteľka 11 EUR/noc. Rekreačný poplatok 0,50 EUR/os/noc. Raňajky 8 EUR, večera 10 EUR (detská 8 EUR). Deti do 3 rokov zdarma. Parkovanie zdarma. Posteľná bielizeň aj energie sú v cene.
Adresse: Chatová osada Uniza (Univerzitné stredisko Zuberec), Brestová 380, 027 32 Zuberec - Brestová. Prevádzkovateľ: Žilinská univerzita v Žiline, Univerzitná 8215/1, 010 26 Žilina. Kontaktná osoba: Vladimír Urban.
Aktualisierung:
Video: Prehliadka Univerzitného strediska Zuberec

Bewertungen von Unterkünften

Haben Sie Erfahrung mit dieser Unterkunft?
Bitte teilen Sie Ihre Erfahrungen mit anderen.

Ihre Meinung wäre für viele Menschen sehr hilfreich!

Bevor Sie eine Bewertung einfügen, müssen Sie sich anmelden.

Es gibt keine Bewertung dieser Unterkunft.

Lokalisierung der Unterkunft

Unterkunft auf der Karte

Karte umschalten: OpenStreetMap | Google + StreetView
Karte wird geladen...
Karte wird geladen...
Von:   Nach: Chatová osada Uniza, Zuberec - Brestová
Mautstraßen einbeziehen: ja nein
Street View wird geladen...