– gute Unterkunft zu günstigen Preisen –
Sprache:

Touristenhütte Ferienhaus pod lesom, Modern - Sand

?? %

Touristenhütte Ferienhaus pod lesom (485 m), Modern - Sand

mob. +421 911 372 038, +421 905 794 870, pevná +421 263 821 185 ginaginuska@gmail.com
Touristenhütte Ferienhaus pod lesom [Vergrößern - neues Fenster]
25 0
Standort: V Malých Karpatoch v rekreačnom stredisku Modra-Piesok, na okraji lúky volanej Panský dom, 1,5 km od hotela Zochova chata po žltej turistickej značke smerom na rázcestie Čermák, na severnom svahu vrchu Veľká homole. Zastávka autobusu je pri Zochovej chate. Prístup autom možný až k chate. V okolí možnosť turistických vychádzok na skalnatý hrebeň Tisové skaly, hrad Červený kameň, jaskyňu Driny a pod.
Unterkunft: Turistická chata po kompletnej rekonštrukcii, s celoročnou prevádzkou a rýchlym občerstvením, vhodná aj pre školy v prírode, detské tábory a lyžiarske výcviky. Rekreačný areál sa skláda z dvoch vedľa seba stojacich prízemných chát. V prvej chate sú izby (4-lôžkové) s vlastným soc. zariadením na každej izbe, spoločenská miestnosť (s TV, barom a kuchynkou) a sociálne zariadenie určené pre ľudí, čo stanujú na veľkej lúke. Vonkajšia sauna s vírivkou a ochladzovacou kaďou. Na vedľajšej chate je bar s bufetom a rýchlym občerstvením (aj pre turistov). Pre deti od 9 rokov je možné zabezpečiť výcvik jazdy na koňoch. Parkovanie pri chate.
Preis: Celoročne: izby 25 EUR/os/noc, stanovanie pred chatou 5 EUR/os/noc, deti do 10 rokov zľava 50 %. Raňajky 7 EUR, obed 9 EUR, večera 8 EUR. Detské skupiny (ubytovanie + 5x strava): škôlka 20 EUR/os/noc, základná škola 1. stupeň 25 EUR/os/noc, 2. stupeň 35 EUR/os/noc. Sauna 10 EUR/os. Ceny sú konečné (vrátane rekreačného poplatku, posteľnej bielizne aj všetkých energií) a platné aj pri ubytovaní iba 1 osoby na izbe, aj iba na 1 noc.
Adresse: Turistická chata Chata pod lesom (v minulosti chata Lesanka), lokalita Panský dom, Piesok 4115 (bufet Piesok 4113), 900 01 Modra. Prevádzkovateľ: Mgr. Alica Chovanová.
Hinweise: Bezahlte Werbung.
Aktualisierung:

Bewertungen von Unterkünften

Haben Sie Erfahrung mit dieser Unterkunft?
Bitte teilen Sie Ihre Erfahrungen mit anderen.

Ihre Meinung wäre für viele Menschen sehr hilfreich!

Bevor Sie eine Bewertung einfügen, müssen Sie sich anmelden.

Es gibt keine Bewertung dieser Unterkunft.

Lokalisierung der Unterkunft

Unterkunft auf der Karte

Karte umschalten: OpenStreetMap | Google + StreetView
Karte wird geladen...
Karte wird geladen...
Von:   Nach: Touristenhütte Ferienhaus pod lesom, Modern - Sand
Mautstraßen einbeziehen: ja nein
Street View wird geladen...