– gute Unterkunft zu günstigen Preisen –
Sprache:
Ubytování v soukromí, Studnice u Vyškova

Jagdhütte Počátka, Böhmisch Märzdorf - Nikles

?? %
mob. +420 606 666 162 milkovadita@seznam.cz
Jagdhütte Počátka [Vergrößern - neues Fenster]
17 0
Standort: Na samotě v oboře Počátka (též Počátky) v malebném predhůří Jeseníků - v pásmu hory Jeřáb v Hanušovické pahorkatině. Z obory je krásný výhled na Hrubý Jeseník, Rychlebské hory a masiv Kralického Sněžníku. Příjezd autem možný z vesničky Raškov, pěšky po červené značce z Hanušovic 7 km nebo po zelené a červené od vlakové zastávky Vlaské 5 km. Horská chata Severomoravská chata (možnost stravování) pěšky 3,5 km. Okolí je vhodné i pro výlety na běžkách či na kole.
Unterkunft: Lovecká chata vzniklá rekonstrukcí bývalé hájovny, pro pobyty loveckých hostů i pro rekreaci návštěvníků s pozorováním jelení, dančí a mufloní zvěře. V chatě je 7 pokojů (4x2, 3x3 lůžka), 3 pokoje mají vlastní koupelnu, ostatní mají soc. zařízení společné vždy pro 2 pokoje. Dvě společenské místnosti s krbem, plně vybavená kuchyň s kachlovými kamny a myčkou nádobí. Venkovní atrium s posezením. U chaty je houpačka, pískoviště, ohniště a možnost grilování. Kvůli ochraně přírody se nepovoluje hlučná zábava. Pobyt jen bez domácích mazlíčků.
Preis: Léto (1.7.-1.9.): 29.400 Kč/chata/týden. Zima (2.2.-17.3.): 29.400 Kč/chata/týden. Vedlejší sezóna: 2 noci 4.100 Kč/chata/noc, každá další noc 3.500 Kč/chata/noc (tj. při 17 osobách 206 Kč/os/noc), min. 2 noci. Vánoce (21.12.-26.12.): 25.000 Kč/chata/pobyt (5 nocí). Silvestr (27.12.-1.1.): 42.000 Kč/chata/pobyt (5 nocí). Závěrečný úklid vlastní nebo za 4.200 Kč. Připlácí se energie dle spotřeby (elektřina, plyn, dříví). Povlečení i všechny další poplatky jsou v ceně.
Adresse: Lovecká chata Počátka (hájovna Počátky), obora Počátka (též Počátky), Raškov 86, 789 64 Bohdíkov. Odpovědná osoba: Ing. Dita Milková.
Hinweise: Bezahlte Werbung.
Aktualisierung:

Bewertungen von Unterkünften

Haben Sie Erfahrung mit dieser Unterkunft?
Bitte teilen Sie Ihre Erfahrungen mit anderen.

Ihre Meinung wäre für viele Menschen sehr hilfreich!

Bevor Sie eine Bewertung einfügen, müssen Sie sich anmelden.

Es gibt keine Bewertung dieser Unterkunft.

Lokalisierung der Unterkunft

Unterkunft auf der Karte

Karte umschalten: OpenStreetMap | Google + StreetView
Karte wird geladen...
Karte wird geladen...
Von:   Nach: Jagdhütte Počátka, Böhmisch Märzdorf - Nikles
Mautstraßen einbeziehen: ja nein
Street View wird geladen...