– gute Unterkunft zu günstigen Preisen –
Sprache:

Autocamp Zlaté piesky, Pressburg - Rosenheim

27 % (9)

Autocamp Zlaté piesky, Pressburg - Rosenheim

hlavné mesto Bratislava / Kleine Karpaten / Goldene Sande
mob. +421 903 742 872 info@camping.bratislava.sk
Autocamp Zlaté piesky [Vergrößern - neues Fenster]
220 0
Standort: V Areáli zdravia na Zlatých pieskoch, ktorý je najväčším rekreačno-športovým strediskom Bratislavy. Kemp leží na SV okraji Bratislavy, pri hlavnom silničnom ťahu smerom na Žilinu. Konečná zastávka električiek (Zlaté piesky) 300 m.
Unterkunft: Veľký kemp v športovom areáli s chatičkami a miestom pre stany (až 200 stanových jednotiek). Recepcia kempu je otvorená denne 8.00-19.00 hod. Prírodné kúpalisko Zlaté piesky o rozlohe 54 ha, pláž, zapožičanie vodných plavidiel, vodný tobogán, minigolf, stolný tenis, vodné lyžovanie. Od roku 2024 úplne nová kuchynka a práčovňa. Chatky (45 x): 3- a 4-lôžkové jednoduchého turistického typu, 25 chatiek je aj s chladničkou, spoločné soc. zariadenia. Bungalovy (20x): 3-lôžkové (posteľ + poschodová posteľ), s vlastným WC a sprchou, ledničkou, kuchynským drezom, s možnosťou prístelky.
Preis: Kemp: osoba 7 EUR/os/noc (do 18 rokov 4,50 EUR/noc), stan 6 EUR/noc, karavan s autom alebo obytné auto 12 EUR/noc + elektrika (povinný príplatok) 5 EUR/noc, auto alebo motocykel 6 EUR/noc, zviera 3 EUR/noc. Chatky a bungalovy: ??. Pri ubytovaní iba na 1 noc +50 %, pri ubytovaní na 7 a viac nocí zľava 10 %. Poplatok mestu Bratislava 3 EUR/os/noc.
Adresse: Autocamp Zlaté piesky (ATC Zlaté piesky, po novom kemp Camping.bratislava.sk), Cesta na Senec 2, Zlaté piesky, 821 04 Bratislava 2 - Ružinov. Prevádzkovateľ: Správa telovýchovných a rekreačných zariadení hlavného mesta SR Bratislavy. Vedúci prevádzky: Roland Koncz.
Aktualisierung:

Bewertungen von Unterkünften

Haben Sie Erfahrung mit dieser Unterkunft?
Bitte teilen Sie Ihre Erfahrungen mit anderen.

Ihre Meinung wäre für viele Menschen sehr hilfreich!

Bevor Sie eine Bewertung einfügen, müssen Sie sich anmelden.

50 % (30. 6. 2016, 22.30)
Der Benutzer blieb hier von 15. August 2015 bis 22. August 2015.
Do kempu jezdíme téměř každý rok, již asi 20 let a vždy se tam rádi vracíme. Někdy bydlíme v chatičce, někdy ve stanu. Je pravda, že ve stanu se člověk moc nevyspí, ale to nikde v kempu. Vždy se najdou lidé, kteří na dovolené sedí dlouho do noci a svým povídáním ruší ostatní. Když jsou na dovolené, nemůže je nikdo nutit chodit spát se slepicemi. Proto raději volíme chatku, kde je věší klid. A kdo se chce opravdu vyspat, tak ať nejezdí do kempu ale do hotelu. Na Zlaté písky jsme jezdili s dětmi a nyní do kempu jezdíme i s vnoučaty. Kemp je čistý, umývárny v rámci možností. Když je kemp přeplněný, a přijedou tam lidé, kteří po sobě zanechávají na záchodech humus a chovají se jako zvířata, není možné aby tam bylo stále čisto. Záleží to taky především na nás lidech. S plísní jsem se tam nesetkala, chatky byly vždy uklizeny, jen by potřebovaly rekonstrukci. Ubytování v nich je vzhledem k jejich stavu dosti drahé. V kempu je velké vyžití pro děti. Prolézačky, houpačky, pískoviště..... Za poslední roky se tam toho pro ně hodně udělalo. Kdo ale hledá luxus, tak ať raději zůstane doma.
Preis-Leistungs-Verhältnis40 %Sauberkeit70 %Staff50 %Essen60 %
(17. 9. 2014, 21.02)
V rekreačnom stredisku Zlaté piesky sa počas letnej sezóny uskutočnili tri festivaly, z toho HIP - HOP festival a ONLY OPEN AIR FFESTIVAL boli v rovnakom termíne 28.6.-30.6.2014 t.j. dva dni a Uprising Reggae festival 21.8-24.8.2014 t.j. 3 dni. O obmedzeniach v kempe boli návštevníci upozornení v dostatočnom predstihu na našej webovej stránke, e-mailom, telefonicky, osobne a z ich strany sme nezaznamenali žiadne sťažnosti. V tomto čase ubytovní hostia nemali taktiež žiadne výhrady na hluk, príp. neporiadok počas a následne ani v dňoch ihneď po festivaloch. V rámci bežnej prevádzky autokempu počas letnej sezóny je úplne prirodzené, že prevádzkovatelia občerstvovacích zariadení organizujú rôzne tanečné zábavy, diskotéky, vystúpenia živej hudby a pod., tak ako je to v takýchto rekreačných zariadenia úplne normálne a tieto akcie patria k dovolenke. Samozrejme, že musia byť v súlade so zákonom. Okrem prípadu zo dňa 03.08.2014 kedy bola akcia na prevádzke vodno-lyžiarskeho vleku do 06.30 hod., neboli na tieto akcie žiadne vážnejšie sťažnosti zo strany ubytovaných hostí. Taktiež si dovoľujeme pripomenúť, že väčšia časť hudobnej produkcie sa nekoná priamo v areáli Zlatých pieskov ale v blízkom okolí: vodno-lyžiarsky vlek, Motel, Soravia, východná strana pláže. Za tieto akcie nenesieme žiadnu zodpovednosť a sú mimo našu kompetenciu. Pani Luptákovej, ktorá pridala svoj príspevok na túto stránku sme zaslali naše detailné stanovisko a dúfame, že tiež svoj názor na konanie festivalov zmení, nakoľko z nich odchádzalo určite viac spokojných návštevníkov, ako je počet frflošov čo si nevážia prácu a snahu iných. Z príspevku p. Luptákovej je zrejmé, že nebola našou klientkou a nie je ani návštevníčkou areálu Zlaté piesky.
(31. 8. 2014, 21.51)
Ja osobne by som sa tam neubytovala, nakolko v areáli prebiehajú celé leto takmer každý víkend festivaly a parties, ktoré hlučnosťou obťažujú aj okolité či vzdialené sídliská a nieto ešte priamo turistov v kempe. Akcie nie sú nikým schválené, len ohlásené miestnemu úradu a zmluvy s organizátormi podpisuje prenajímateľ areálu ZP - mestská organizácia STARZ, ktorá absolútne nezvláda usmerňovať priebeh týchto akcií, či už ohľadom hluku alebo následného neporiadku, ktorí po sebe návštevníci festivalov nechávajú. Humus, ja by som tam ani nevkročila.
(5. 8. 2014, 22.58)
Co se týče té plísně,mám foto a klidně vám je pošlu na mail. Občas by to chtělo odsunout postele, skříně a ledničku. Pod matracemi prach a pavučiny.Vím, že jsme jen lidi a taky vím, že uklízečky toho mají opravdu hodně, ale přeci úklid ne jen na chatkách,ale v okolí je vaše vizitka!!! A když jsem byla říct na recepci o nepořádku a řekla jsem si o mop, tak mě recepční mohla nabídnout jinou chatku. Ale vím, že za celý den toho musí mít plnou hlavu, tak pro mě bylo jednoduché si uklidit sama. Jezdili jsme k vám strašně rádi a mrzí mě, že jsme byli zklamáni.
(5. 8. 2014, 12.33)
Mrzí nás, ak si návštevníci odniesli negatívny zážitok. Mohlo sa stať, že chatka bola horšie uprataná, predsa len aj naše chyžné sú len ľudia a niekedy, žiaľ, ľudský faktor zlyhá. Nesúhlasím však s tým, že v chatke by bola pleseň alebo stuchlina. Na danej chatke končil pobyt 1 deň pred jej novým obsadením, bola tam rodinka s deťmi, pochybujem, že by sa aj oni o takom niečom nezmienili. S týmto tvrdením naozaj nesúhlasím. Ak klienti neboli s chatkou spokojný, mohli na recepcii žiadať výmenu za inú chatku. Nebol by to žiaden problém, v danom dni sme mali niekoľko chatiek voľných.
Čo sa týka diskotéky, tá sa konala mimo nášho areálu. Áno, hluk a hudba sa nesie až k nám, nakoľko nie sme organizátor ani majiteľ, či prevádzkovateľ daného zariadenia, nemôžem sa vyjadrovať za nich. Nám to samozrejme komplikuje situáciu, nesúhlasíme s akciami trvajúcimi do rána, ale podľa dostupných informácií, diskotéka bola riadne nahlásená a schválená Miestnym úradom.
V každom prípade sa za danú situáciu ospravedlňujeme!
20 % (3. 8. 2014, 00.56)
Dobrý den,chtěli jsme zavzpomínat na časy, když jsme do kempu jezdili celá rodina.Byli jsme ubytovaný jak v chatičkách, tak v bungalovu.No jaké bylo zklamání,když jsme asi po 11 letech přijeli a ubytovali se v chatičce,ve které byl nepořádek,všude pavučiny, po posteli a na zemi lezli pavouci. Všude smrad z plísně a ztuchliny.Skříň v dezolátním stavu. Na oknech chyběla okenice a na druhém nebyla žádná.Když jsem byla na recepci, aby mi půjčili kýbl a mop, abych si mohla řádně uklidit, tak mě bylo řečeno, že chatky jsou v lese a že s tím musím počítat, že tam budou pavouci. Docela jsem se musela smát. Už jsem byla v jiných kempech a víc v lese a neviděla jsem pavouka za celý pobyt ani venku natož v chatce.Z pátka na sobotu byla nějaká akce. Hudba hrála od 20h do rána 4h jestli né dýl, tak nahlas, že poskakovala celá chatička. Takže jsem se nevyspali.Velké zklamání, už víckrát tam nepojedu.
(30. 7. 2012, 17.07)
Reakce provozovatele kempu:

Dobrý deň, je nám ľúto, že došlo k situácií, ktorá Vám znepríjemnila dovolenku. Mladý muž bol u nás ubytovaný spolu s ďalšími 3 osobami. Vzhľadom k tomu, že ide o otvorený areál a kúpalisko, nie je v našich silách zamedziť prístupu ďalších osôb. Aj v tomto prípade sa ostatní prezentovali ako návštevníci kúpaliska, mali zaplatený vstup a teda sú mimo nášho dosahu. Danú situáciu sme sa snažili riešiť políciou, žiaľ neúspešne. Mladík mal byť u nás ubytovaný ďalšie 2 noci, nakoľko s ním boli tieto problémy, ubytovanie sme hneď ráno ukončili. Za vzniknuté problémy sa ospravedlňujeme!
(29. 7. 2012, 15.14)
Der Benutzer blieb hier von 23. Juli 2012 bis 27. Juli 2012.
Areál kempu,chatku, hygienická zařízení,kuchyňku, restauraci bychom hodnotili velmi pozitivně, nebýt 3. noci, kdy si vedlejší chatku pronajal mladý muž k oslavě svých 20. narozenin. V chatce a kolem ní se sešlo asi 20 chlapců a děvčat. Oslava byla hlučná, bujará, mladí nerespektovali noční klid, navíc značně posilněni alkoholem házeli supermarketový koš na střechy chatek,rozbíjeli prázdné láhve o okolní chatky, ve kterých měli spát hosté. Ani policie sídlící přímo v kempu si s nimi nedokázala poradit, mládež prostor vyklidila až po 8.hod ráno. Podivujeme se, že u chatky,která je maximálně pro 4 osoby, správa kempu i zdejší policie v podstatě toleruje pobyt dalších osob, navíc nerespektujících, že si zde lidé zaplatili služby,které jim měli dát možnost prožít klidnou dovolenou. I když se nám jinak kemp, Bratislava a její okolí líbily a rádi bychom se zde vrátili, tento zážitek je tmavou skvrnou v našich vzpomínkách. Za naši rodinu jen příjemné zážitky přeje Jana Matulíková
10 % (5. 4. 2012, 19.22)
Der Benutzer blieb hier von 21. Juni 2011 bis 22. Juni 2011.
Nám nevadila jednoduchosť zariadenia chatky, čo sme aj predpokladali, pretože my sme súrne potrebovali ubytovanie len na jednu noc. Zlý dojem v nás zanechal hygienický stav v chatke, ktorý bol možno spôsobený z dôvodu nesezónnosti, čo z nášho pohľadu by nemal byť problém. Areál a reštaurácia v ktorej sme večerali v nás naopak zanechali pozitívne dojmy. S pozdravom

Lokalisierung der Unterkunft

Unterkunft auf der Karte

Karte umschalten: OpenStreetMap | Google + StreetView
Karte wird geladen...
Karte wird geladen...
Von:   Nach: Autocamp Zlaté piesky, Pressburg - Rosenheim
Mautstraßen einbeziehen: ja nein
Street View wird geladen...