– gute Unterkunft zu günstigen Preisen –
Sprache:

Duo Camp, Branžež - Nová Ves

70 % (2)
mob. +420 604 287 501, +420 603 474 619 info@duocamp.cz
Duo Camp [Vergrößern - neues Fenster]
100 0
Standort: V krásném prostředí Českého ráje u Komárovského rybníka, 5 km od Kněžmostu. V okolí Drábské světničky, vrch Mužský s mohylou na vrcholu a výhledem na Bezděz, Hýnšta nebo hrad Kost.
Unterkunft: Kemp s kapacitou 100 lůžek. Dřevěné chatky: 24 chatek se 3 lůžky (1 palanda a 1 samostatné lůžko), 1 se 4 lůžky (s el. zásuvkou). Chatky jsou obloženy dřevem nebo každoročně vymalovány, před chatkami dřevěné lavice, v chatkách osvětlení. 10 karavanů k zapůjčení (lednička, osvětlení, zákl. nádobí, el. zásuvka). Oplocená plocha pro stanování či karavany. Společné soc. zařízení. Restaurace s bezbariérovým přístupem, s nabídkou teplých jídel, se zahrádkou. Dětské pískoviště. Půjčujeme loďky a šlapadla na projížďky po rybníku. Úschovna kol, stolní tenis. Kemp je provozu od 1.4. do 31.10.
Preis: Chatka 3-lůžková: 1 noc 270 Kč/chatka/noc, 2 noci 260 Kč, 3 noci a více 250 Kč (poplatky za osoby v ceně). Chatka 4-lůžková: 280 Kč/chatka/noc + poplatky za každou osobu + elektřina. Čisté povlečení 65 Kč/os/pobyt. Karavany: 280-410 Kč/karavan/noc (podle velikosti) + osoby + elektřina. Osoba 0-6 let 10 Kč, 6-15 let 20 Kč, od 15 let 35 Kč. U všech typů ubytování se připlácí: auto 30 Kč, motorka 10 Kč, kočka/pes 40 Kč, rekreační poplatek 19 Kč/os/noc.
Adresse: Duo Camp (kemp Duo), Markéta Forejtová, Branžež 53, 294 02 Branžež. Kontaktní: Markéta Forejtová, Branžež 32, 294 02 Kněžmost.
Aktualisierung:

Bewertungen von Unterkünften

Haben Sie Erfahrung mit dieser Unterkunft?
Bitte teilen Sie Ihre Erfahrungen mit anderen.

Ihre Meinung wäre für viele Menschen sehr hilfreich!

Bevor Sie eine Bewertung einfügen, müssen Sie sich anmelden.

90 % (7. 3. 2013, 09.39)
Der Benutzer blieb hier von 5. Juli 2012 bis 12. Juli 2012.
Do Duo Campu jezdím s rodiou již čtyři roky. Poprvé jsme sem přijeli náhodou na podloužený víkend. Ubytování jsme dostali v jedné z chatiček a byli jsme velmi mile přijati pí. Forejtovou, která nás ubytovala a seznámila nás jak to vlastně v kempu probíhá, kde jsou WC, sprchy, restaurace atd. V restauraci je si možno objednat z velmi dobře utvořené nabídky jídel, vesměs za lidové ceny. V kempu je po celý den otevřeno občerstvení, personál je na hosty velmi milý, jednou nebo dvakrát v týdnu -podle počasí- se v kempu griluje maso, které si je možno zakoupit také za tzv. lidovku.Sprchy, WC jsou také pěkné a čisté-každý den se provádí úklid. Kemp je pěkně uspořádaný a pro děti je zde také vytvořen koutek na hraní. V případě nouze nebo jakéhokoli problému Vám personál ihned vyjde vstříct a snaží se Vám pomoci dle možností. Z těchto důvodů do tohoto kempu jezdím s rodinou avnočaty již čtyři roky a pokud to půjde, budu jezdit i další léta, neboť jsem zde velmi spokojen. Jan Soukup
50 % (7. 7. 2012, 20.27)
Der Benutzer blieb hier von 2. Juli 2012 bis 6. Juli 2012.
Příjezd do kempu byl příjemný, volnost výběru místa moc fajn. Auto jsme měli ihned u stanu a elekt. přípojku taktéž. Bohužel dojem z campu se postupem času změnil. Ihned po návratu druhý den z výletu jsme našli psí hovínko vedle stanu a o kousek dál další. Takže evidetně zde chybí absence pravidlo zákazu volného pohybu psů po kempu( né každý má rád pejsky), jako jsme byli zvyklí z jiných kampů. Naši psi byli celou dobu přivázáni na vodítkách u automobilu ihned vedle stanu a nijak nestrádali. Navíc dále nechci zde řešit neukázněnost především dětí, které byli instruováni, aby nechodili kolem vchodu u stanu, když kolem něj se dalo v klidu projít jinudy. Bohužel někteří pejskové to nemají rádi. Zařízení campu je průměrné a to i čistota. Ale co mě překvapilo byl příjezd fekálního vozu v 8 večer, kdy většina lidí večeří na svých místech. je velmi příjemne si dávat těstoviny se sýrovou omáčkou a při tom nasát pach fekálního vozu, který právě uprostřed kempu vysává obsah žumpy. Bohužel s přibývajícím počtem lidí v kempu začínalo být těsno, kdy to probíhalo, tak že nejdříve šli zaplatit a pak zoufale hledali volná místa. Pak často vznikají konflikty typu, že každý chce mít auto u svého stanu i když kapacita kempu není nijak závratná. Nejvíce mě bohužel zklamala místní kuchyně po konzumaci jídla se mi ještě ten večer udělalo prudce nevolno (a to mám žaludek jako popelnici) a nebyl jsem jediný za náš pobyt.

Lokalisierung der Unterkunft

Unterkunft auf der Karte

Karte umschalten: OpenStreetMap | Google + StreetView
Karte wird geladen...
Karte wird geladen...
Von:   Nach: Duo Camp, Branžež - Nová Ves
Mautstraßen einbeziehen: ja nein
Street View wird geladen...