– gute Unterkunft zu günstigen Preisen –
Sprache:

Termálne kúpalisko Chalmová, Bystričany - Chalmová

?? %

Termálne kúpalisko Chalmová (220 m), Bystričany - Chalmová

+421 465 493 320 (termálne kúpalisko), mob. +421 905 202 448 kupalisko@chalmova.sk
Termálne kúpalisko Chalmová [Vergrößern - neues Fenster]
84 12
Standort: V katastri obce Bystričany, neďaleko osady Chalmová, v areáli termálneho kúpaliska. Od Prievidze 25 km (cesta Prievidza - Nováky - Bystričany - Chalmová), od Partizánskeho 20 km (Partizánske - Oslany - Čereňany - Chalmová). Bohaté možnosti pre pešiu turistiku a cykloturistiku. Priamo z kúpaliska okružná túra na Drieňový vrch (616 m) v Strážovskej vrchovine, z obce Bystričany (6 km) vedie trasa na Vtáčnik (1346 m).
Unterkunft: Termálne kúpalisko s ubytovňou, chatkami a autokempingom. V areáli kúpaliska atrakcie pre deti, lezecká stena, kulturné akcie, fínska sauna, fitness. Chatky: 4-posteľové (18x) s poschodovými postelami, chladničkou, mikrovlnkou a studenou pitnou vodou, spoločné sú soc. zariadenia a kuchynka, pri každej chatke je vonkajšie posedenie, možnosť opekania. Ubytovňa: 2-posteľové izby s chladničkou a TV-SAT, spoločné (iba pre ubytovňu) soc. zariadenie, kuchynka (sporák, teplá voda) a vonkajšie posedenie s možnosťou opekania, na ubytovňu je prístup aj s invalidným vozíkom. Kemp (kapacita 150 osôb): spoločné soc. zariadenie a kuchynka.
Preis: Chatky: 4-posteľová 35 EUR/bunka/noc, vrátane posteľnej bielizne, aj pri ubytovaní iba na 1 noc. Ubytovňa: 2-posteľová izba 30 EUR/izba/noc (pri ubytovaní iba na 1 noc 35 EUR/izba), vrátane posteľnej bielizne. Kemp: osoba 4 EUR/noc (dieťa a študent 2,50 EUR/noc, ZTP dieťa zdarma), stan 2 EUR/noc, karaven 4 EUR/noc, el. prípojka 5 EUR/noc, aj pri ubytovaní iba na 1 noc. Parkovanie 2 EUR/noc (motorka 1 EUR/noc). Rekreačný poplatok 1 EUR/os/noc. V cene ubytovania nie je zahrnuté vstupné na kúpalisko.
Adresse: Turistická ubytovňa a kemping Chalmová (ATC Chalmová), ul. M. Nešpora 1, 972 45 Bystričany. Prevádzkovateľ: Termal Chalmová-Bystričany, s.r.o. Kontaktná osoba: Ivan Bartoš.
Aktualisierung:

Bewertungen von Unterkünften

Haben Sie Erfahrung mit dieser Unterkunft?
Bitte teilen Sie Ihre Erfahrungen mit anderen.

Ihre Meinung wäre für viele Menschen sehr hilfreich!

Bevor Sie eine Bewertung einfügen, müssen Sie sich anmelden.

Es gibt keine Bewertung dieser Unterkunft.

Lokalisierung der Unterkunft

Unterkunft auf der Karte

Karte umschalten: OpenStreetMap | Google + StreetView
Karte wird geladen...
Karte wird geladen...
Von:   Nach: Termálne kúpalisko Chalmová, Bystričany - Chalmová
Mautstraßen einbeziehen: ja nein
Street View wird geladen...