– gute Unterkunft zu günstigen Preisen –
Sprache:

Achilles Park, Raab - Gyirmót

90 % (1)
+36 96 556 011, mob. +36 209 943 677, +36 209 545 664, fax +36 96 556 012 info@achilles.hu
Achilles Park [Vergrößern - neues Fenster]
40 0
Standort: V přírodní zóně u jezera Achilles-tó na jižní straně historického města Győr (Ráb), jen 2 km od sjezdu z dálnice M1 (rychlé spojení z Bratislavy i Brna). Historické centrum Győru, vlakové i autobusové nádraží 7 km, možnost spojení MHD (zastávka autobusu 1 km). Nejbližší hraniční přechod na Slovensko 21 km (směr Veľký Meder). Možnost turistických a cyklistických výletů do Bakoňského lesa i k Dunaji.
Unterkunft: Ekoturistický rekreační zábavní areál s chatovou osadou, jezerem, písečnou pláží a možností vodních radovánek. V chatové osadě je 12 historizujících chatek (2- až 4-lůžkových) se slaměnou střechou. V každé chatě je vlastní koupelna, TV, minibar a přírodní nábytek, jsou vytápěné (vhodné i pro zimní relax). Restaurace s možností snídaní i večeří, kapacita až 140 osob. Sportovní hřiště, dětské hřiště. Bufet u jezera s čepovaným pivem i grilovanými specialitami. Sauna. Půjčovna kol, lodí i kajaků. Možnost domluvení jízd na koni. Možnost školních výletů i firemních akcí.
Preis: Celoročně: Chata Mocorgó (2-lůžková) 19.000 HUF/chata/noc, Kishalász (2+1 lůžko) 23.000 HUF/chata/noc, Familia (4-lůžková) 25.000 HUF/chata/noc, Grand Familia (2 dospělí a 3-4 děti) 28.000 HUF/chata/noc. V sezóně min. 2 noci. Rekreační poplatek 450 HUF/os/noc. Povlečení i energie jsou v ceně. V zimě sauna zdarma.
Adresse: Rekreační areál Achilles Park, Gyirmóti Tájvédelmi Körzet, H-9012 Győr. Kontaktní osoba: Adam Dimitriu, ředitel.
Hinweise: Foto: Robert Vystrčil, LevneUbytovani.net. Bezahlte Werbung.
Aktualisierung:
Video: Zachovalá příroda v sousedství Achilles parku

Bewertungen von Unterkünften

Haben Sie Erfahrung mit dieser Unterkunft?
Bitte teilen Sie Ihre Erfahrungen mit anderen.

Ihre Meinung wäre für viele Menschen sehr hilfreich!

Bevor Sie eine Bewertung einfügen, müssen Sie sich anmelden.

90 % (13. 9. 2021, 10.22)
Der Benutzer blieb hier von 26. Juli 2021 bis 29. Juli 2021.
Krásný přírodní areál, kde si příjemně odpočinete. Chatky jsou skromnější, ale je v nich vlastní koupelna a dostatek úložného prostoru v předsíňce. Moc příjemné bylo večerní koupání, voda v rybníku byla krásně prohřátá, jen se pak už začali rojit komáři a do chatky bylo třeba utíkat:) Na okně v chatce jsou proti komárům síťky. Ubytovaní mají možnost příjezdu autem až k chatce, obdrží vlastní ovladač na bránu, mohou tedy přijet kdykoliv. Areál včetně rybníka je oplocený, nemusíte se bát nezvaných návštěvníků. Vzorně posečená tráva k poležení i hrám, venkovní šachy, ohniště, příjemná hospůdka s barem, kde vaří i pár jídel.
Achilles Park, Raab - Gyirmót [Vergrößern - neues Fenster] Achilles Park, Raab - Gyirmót [Vergrößern - neues Fenster] Achilles Park, Raab - Gyirmót [Vergrößern - neues Fenster] Achilles Park, Raab - Gyirmót [Vergrößern - neues Fenster] Achilles Park, Raab - Gyirmót [Vergrößern - neues Fenster]
Preis-Leistungs-Verhältnis80 %Sauberkeit90 %Staff100 %Umgebung100 %Essen90 %

Lokalisierung der Unterkunft

Unterkunft auf der Karte

Karte umschalten: OpenStreetMap | Google + StreetView
Karte wird geladen...
Karte wird geladen...
Von:   Nach: Achilles Park, Raab - Gyirmót
Mautstraßen einbeziehen: ja nein
Street View wird geladen...