– gute Unterkunft zu günstigen Preisen –
Sprache:

Region Pilsen - Lagerplätze

» » Region Pilsen
Unterkunft » Böhmen » Region Pilsen » Lagerplätze
Wählen Sie eine Unterkunft nur aus dem Bezirk:
  • Taus (0)
  • Klattau (1)
  • Pilsen-Süd (0)
  • Pilsen-Stadt (0)
  • Pilsen-Nord (0)
  • Rokitzan (0)
  • Tachau (0)
Karte anzeigen von Lagerplätze - Region Pilsen
Karte wird geladen...
PensionPension HotelHotel HütteHütte ErholungszentrumErholungszentrum PrivatunterkunftPrivatunterkunft LogierhausLogierhaus BergbaudeBergbaude CampingplatzCampingplatz
Region: Region Pilsen (Seite 1/1) Seite anzeigen: 1
?? %
mob. +420 720 462 502 paulinalouka@seznam.cz
Veřejné tábořiště Paulina louka [Vergrößern - neues Fenster]
10 0
Standort: Na Šumavě, mezi obcemi Rejštejn a Čeňkova Pila (cca 2 km od Čeňkovy Pily). Na překrásné romantické louce hned vedle řeky Otavy. Ideální místo pro prohlídku Povydří a cyklovýlety po CHKO Šumava.
Unterkunft: Základna s možností stanování i ubytování ve srubu. K dispozici WC, umyvárna, pitná voda, možnost rozdělání ohně, popelnice. Ideální místo pro klidnou dovolenou. Na louku smí vjet pouze kola (zákaz vjezdu motorových vozidel). Parkování možné na cca 1 km vzdáleném malém parkovišti. Srub: Srub je vybaven kuchyňkou, kamny na dřevo, plynovým vařičem, svítí se PB lampou nebo svíčkami, spí se na dvou postelích a široké palandě (pohodlně pro 6 dospělých lidí) nebo na karimatce na zemi. Srub pojme max. 10 osob. Srub je pro veřejnost k dispozici jen mimo letní prázdniny (i přes zimu).
Preis: Stan pro 2 osoby 30 Kč/noc, pro více osob 45 Kč. Stan velký (i Tee-pee) 60 Kč. Nocležné za osobu 20 Kč. Přespání pod širákem 30 Kč (včetně nocležného). Poplatek MÚ Rejštejn 8 Kč/os/noc (jen osoba starší 18 let). Srub: 1-2 osoby 150 Kč/srub/noc, 3-4 osoby 200 Kč/srub/noc, 5 a více osob 250 Kč/srub/noc.
Aktualisierung: 1. Juli 2014 mehr Infos...
Region: Region Pilsen (Seite 1/1) Seite anzeigen: 1