– gute Unterkunft zu günstigen Preisen –
Sprache:

Bauernhof Olšovka - chatky, Žinkovy - Březí

» » » » » » Bauernhof Olšovka - chatky
?? %

Bauernhof Olšovka - chatky, Žinkovy - Březí

mob. +420 604 296 204, +420 603 219 131 tetzeli@centrum.cz
Bauernhof Olšovka - chatky [Vergrößern - neues Fenster]
Standort: Na jižním Plzeňsku ve Švihovské vrchovině, na samotě Olšovka, 1,2 km od vesničky Březí a 5 km od městysu Žinkovy. V Žinkovech je zřícenina hradu, muzeum, zámek a možnost koupání v rybníku Labuť a v Žinkovském rybníku. Rozhledna na Kožichu 12 km. Hrad Švihov 19 km. Klatovy 22 km.
Unterkunft: Farma s chovem huculských koní a možností ubytování ve dřevěných 4-lůžkových chatkách v chatové osadě. Sprchy a WC jsou společné, oddělené pro muže a ženy (cca 50 m od chatek). Společná kuchyň. Chatky jsou běžně nevytápěné, možnost přitopení el. radiátorem. Na pozemku farmy je rybník (ve vzdálenosti 100 m, možnost rybolovu). Ve společných prostorech je jídelna s kulečníkem a stolním tenisem. Ve středu chatového tábora je ohniště na táborák. Na farmě je možnost výuky a jízdy na koních v kryté jízdárně nebo venku v přírodě. Možnost zapůjčení kol a čtyřkolky. Po dohodě možnost přenocování ve vlastním stanu (kemp). Možnost celodenního stravování (vaříme z vlastních bioproduktů). Chatky jsou v provozu v měsících 05-10, po dohodě možnost ubytování i mimo sezonu.
Preis: Celá sezona: 172,50 Kč/os/noc, při ubytování 2 a více osob v chatce. Při pobytu jen na 1-2 noci příplatek 86 Kč/os/pobyt za povlečení, jinak je povlečení v ceně. Pes 57,50 Kč/noc. Ceny jsou konečné (včetně všech poplatků a DPH).
Adresse: Chatky (chatová osada, chatový tábor) a stanování (kemp), Farma Olšovka a jezdecká stáj, Ing. Jiří Tetzeli, osada Olšovka, Březí 37, 335 54 Žinkovy
Aktualisierung: 1. Juli 2014 36 0
Diese Unterkunft weiterempfehlen:

Bewertungen von Unterkünften (Bauernhof Olšovka - chatky, Žinkovy - Březí)

Haben Sie Erfahrung mit dieser Unterkunft?
Bitte teilen Sie Ihre Erfahrungen mit anderen.

Ihre Meinung wäre für viele Menschen sehr hilfreich!

Bevor Sie eine Bewertung einfügen, müssen Sie sich anmelden.

Es gibt keine Bewertung dieser Unterkunft.

Lokalisierung der Unterkunft

Unterkunft auf der Karte

Karte umschalten: OpenStreetMap | Google + StreetView
Karte wird geladen...
Karte wird geladen...
Von:   Nach: Bauernhof Olšovka - chatky, Žinkovy - Březí
Mautstraßen einbeziehen: ja nein
Street View wird geladen...